Canon PIXMA G2410
Ефективен и гъвкав, Canon PIXMA G2410 e многофункционален принтер за дома и офиса, който може да се похвали с бутилки мастило с голям капацитет за рентабилен, висококачествен печат, копиране и сканиране на документи и снимки, както и с надеждност за печат на големи обеми страници с лекота.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Това компактно многофункционално устройство за печатане, копиране и сканиране лесно се справя с големи обеми благодарение на издръжливата мастилена система FINE. Идеален избор за дома или малки офиси.
Ползи:
- Печат без бели полета
- Хибридна система от мастила
- Задно подаване на хартия
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен); Принтер със зареждаеми патрони |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 8,8 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 5,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10 x 15 cm: приблиз. 60 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 13 x 13 cm, 10 x 15 cm) |
| Стандартни патрони с мастило | GI-490 (PGBK) GI-490 (C) GI-490 (M) GI-490 (Y) |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия High Resolution Paper (HR-101N) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) Matte Photo Paper (MP-101) Плик |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, пликове (DL, COM10), Letter, Legal |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 – 105 g/m²; Фотохартия Canon: до 275 g/m² |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Приблиз. 19 s |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 mm |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 32 сек; sESAT: Приблиз. 1,7 ipm |
| Брой копия | 20 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | Вместване в страницата |
| Тип и размер на дисплея | LCD (1,2 инча моно сегмент) |
| Свързаност | Hi-Speed USB (B Port) |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 3,1 GB дисково пространство, Internet Explorer 8 Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility My Image Garden с Full HD Movie Print Бързо меню Easy-WebPrint EX (изтегляне) |
| Нива на шум | Приблиз. 53,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,2 W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 0,6 W изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 0,6 W (изкл. лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 мин и 48 сек Копиране: приблиз. 9 W |
| Размери (Ш x В x Д) | Приблиз. 445 x 330 x 163 mm |
| Тегло | Приблиз. 6,3 кг |