Canon PIXMA TS7750i бял
Моделът Canon PIXMA TS7750i е мастилено-струен принтер с разширена функционалност за печат, сканиране и копиране, оборудван с автоматичен двустранен печат и система с няколко отделни мастила за по-висока прецизност и по-добър контрол на разходите. Устройството поддържа Wi-Fi свързаност и мобилен печат, разполага с накланящ се цветен сензорен дисплей и предлага стабилна производителност при обработка на документи и цветни изображения.
Мастилено-струен принтер Canon PIXMA TS7750i е устройство "3 в 1", който съчетава лесни за употреба команди, бързо и качествено печатане, сканиране и копиране, благодарение на автоматичното подаващо устройство (ADF), като се отличава с тънък дизайн, подходящ за всяка работна среда.
Ползи:
- скорост на печат 15 ipm (монохромно); 10 ipm (цветно)
- Печат на снимки без бели полета
- Патрони FINE, които осигуряват висококачествен печат
- 2,7" подвижен цветен сензорен екран
- Предна касета и задно подаване на хартия
- Wi-Fi, Wireless Direct, USB
- Копиране с 1 натискане
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 15,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 10,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 19 секунди |
| Печат без бели полета | A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm), квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | PG-585 (черно) CL-586 (цветен) Патрон за поддръжка: MC-G06 (Сменяема от потребителя) |
| Опционни XL патрони с мастило | PG-585XL (черно) CL-586XL (цветен) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветен печат на документи формат A4 Черен: 180 страници Черен XL: 300 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 300 страници |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10 x 15 cm снимка Цветно: 65 страници Цветен XL: 109 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия (64 g/m² – 105 g/m²), Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) Matte Photo Paper (MP-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Хартия за трансфер върху тъмен текстил (DF-101), Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 20 листа (фотохартия) или макс. 100 листа (обикновена хартия) Предна касета: макс. 100 листа (обикновена хартия) Автоматично подаващо устройство за документи: A4, LTR = 35, LGL = 5, други = 1 |
| Формати хартия | Задна тава: A4, A4 Art paper, A5, B5, LTR, LTR Art paper, LGL, #10 Envelope, DL Envelope, формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Квадратен формат (89 mm x 89 mm, 127 mm x 127 mm), Потребителски формат (ширина: 55 mm – 215,9 mm, дължина: 89 mm – 1200 mm) Предна касета: A5, A4, B5, LTR |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 g/m² – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: приблиз. 300 g/m2 (Photo Paper Pro Platinum PT-101) |
| Тип на скенера | Плосък, ADF и CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) |
Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Скорост на копиране | sFCOT/едностранно: приблиз. 18 сек sESAT/едностранно: приблиз. 7,0 ipm ESAT/едностранно ADF: приблиз. 7,0 ipm |
| Брой копия | 99 копия макс. |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата |
| Тип и размер на дисплея | 2,7 инча/6,7 cm LCD (сензорен екран, цветен) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски/английски (mm и инча)/немски/френски/италиански/испански/нидерландски/португалски/ норвежки/шведски/датски/финландски/руски/чешки/унгарски/ полски/словенски/турски/гръцки/опростен китайски/традиционен китайски/корейски/индонезийски/словашки/естонски/латвийски/ литовски/украински/румънски/ български/тайландски/хърватски/виетнамски |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 11 ARM, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. macOS 10.15.7 ~macOS 13 |
| Свързаност | Стандартен интерфейс: Hi-Speed USB (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n Wi-Fi защита: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES, WPA3-SAE(AES) Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz/5 GHz Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT Приложение Easy PhotoPrint Editor 1 Приложение Creative Park Функции на принтер Софтуер Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Поддържани мобилни системи | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Минимални изисквания към системата | Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер Инструмент IJ Printer Assistant Редактор Easy-PhotoPrint (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | Приблиз. 48,0 (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,1 W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 0,9 W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,5W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 мин Копиране: приблиз. 22 W |
| Размери (Ш x В x Д) | С прибрани тави приблиз. 374 x 350 x 208 mm С разширени тави: прибл. 374 x 605 x 283 mm |
| Тегло | 7.3 кг |










