Canon PIXMA G2470
Canon Pixma G 2470 e многофункционален мастилемо-струен принтер, който комбинира функции за печат, сканиране и копиране със система MegaTank с голям капацитет за мастила, осигуряваща ниска цена на страница и стабилна производителност. Устройството работи чрез USB връзка за директна и надеждна комуникация с компютър, като предлага компактна конструкция и оптимизирана работа при ежедневни документи и цветни разпечатки.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Направете големи икономии от разходите си за домашен печат с този бърз и лесен за използване принтер 3-в-1 с многократно зареждащи се патрони за мастило
Ползи:
- ниски разходи за печат
- 1,2" LCD опростен дисплей за по-добра работа
- писока производителност - скорост на печат от 11,0 ipm (черно-бяло) и 6,0 ipm (цветно)
- висококачествен печат - рязка и ясна разделителна способност на печат за висококачествени снимки и документи
- капацитет от 100 листа - задна тава с голям капацитет за печат в голям обем
| Основни функции | принтер, скенер и копир |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) Принтер със зареждащи се патрони с мастило |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 11 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 6.0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 45 секунди |
| Печат без бели полета | Да A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", квадратен формат (89 mm x 89 mm), Квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-41 (PGBK) GI-41 (C)) GI-41 (M) GI-41 (Y) Патрон за поддръжка MC-G04 (Сменяема от потребителя) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Капацитет на патрона (обикновена хартия): Цветен печат на документи формат A4 Черно: 6000 страници (в икономичен режим 7600 страници) Цветно: 7700 страници (в икономичен режим 8100 страници) *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветно отпечатване на снимки 10 x 15 cm Цветно: 2 200 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Red Label Superior 80 g/m2 (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213) Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "за всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N), Плик, Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper), Картон (произведен от Neenah Paper и INKPRESS), Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Хартия за трансфер върху тъмен текстил (DF-101), Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101), Двустранна матирана хартия (MP-101D)“ |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, Executive (184,2 mm x 266,7 mm), Legal (215 mm x 345 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", пликове DL, пликове COM10, пликове C5, квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) [Потребителски формат] ширина 55 mm – 216 mm, дължина 89 mm – 1200 mm“ |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Специална хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: прибл. 265 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II PP-201) |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi), Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | A4/LTR |
| Скорост на копиране | sFCOT: Approx. 23 sec; sESAT: Approx. 3,2 ipm; |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | 1,2"/3,0 cm сегментен LCD (монохромен) |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер, IJ Printer Assistant Tool и IJ Network Device Setup Utility са налични за следните ОС. Windows Server 2008 R2 SP1、Windows Server 2012 R2、Windows Server 2016、Windows Server 2019、Windows Server 2022 Mac: OS X 10.14.6 ~ macOS 12 Chrome OS |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0 GB или повече Mac: 1.0 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Printer Driver IJ Printer Assistant Tool |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 48,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изключено: прибл. 0,1 W в режим на готовност (USB връзка към компютър): Прибл. 0,6 W в режим на готовност (свързани всички портове): прибл. 0,6 W Време за влизане в режим на готовност: 11 минути 3 секунди Копиране: Прибл. 15W 19 *Времето за изчакване в режим на готовност не може да се променя (Lot26) |
| Размери (Ш x В x Д) | 416 x 337 x 177 mm |
| Тегло | 6 кг |



