184,07 €
360,01 лв.
Canon PIXMA G3430 Purple
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5989C025AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA G3430 e икономично мастилено-струйно многофункционало устройство 3 в 1. Моделът предлага печат със система за мастила с голям капацитет и комбинирани функции за печат, сканиране и копиране, като се отличава с компактна конструкция и стабилна безжична свързаност за удобно ежедневно използване.
Печатайте, копирайте и сканирайте документи у дома, като правите големи спестявания, с този бърз, достъпен и ефективен принтер MegaTank с Wi-Fi.
Ползи:
- Високи скорости на печат за повишена производителност - 11,0 ipm/6,0 ipm
- Отпечатване, сканиране и копиране с едно устройство
- Приложение Canon PRINT
- Работи с всички основни компютърни операционни системи
- Wi-Fi свързаност
- Задна тава с голям капацитет от 100 листа за печат в голям обем
| Основни функции | печат, сканиране и копиране, облак, Wi-Fi, |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) Принтер със зареждащи се патрони с мастило |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 11 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз.6,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 45 секунди |
| Печат без бели полета | Да A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-41S (PGBK) GI-41S (C)) GI-41S (M) GI-41S (Y) |
| Опционни XL патрони с мастило | GI-41 (PGBK) GI-41 (C)) GI-41 (M) GI-41 (Y) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Бутилки с мастило със стандартен капацитет (включени) Черно: 3100 страници (в икономичен режим 3900 страници) Цветно: 4400 страници (в икономичен режим 4600 страници) Бутилки мастило с голям капацитет за отпечатване (опция) Черно: 6000 страници (в икономичен режим 7600 страници) Цветно: 7700 страници (в икономичен режим 8100 страници) *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветно отпечатване на снимки 10 x 15 cm11 Цветно: 2 200 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Red Label Superior 80 g/m² (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m² (SAT213) Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N), Плик, Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper), Картон (произведен от Neenah Paper и INKPRESS), Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Хартия за трансфер върху тъмен текстил (DF-101), Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101), Двустранна матова хартия (MP-101D) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, Executive (184,2 mm x 266,7 mm), Legal (215 mm x 345 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", пликове DL, пликове COM10, пликове C5, квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) [Потребителски формат] ширина 55 mm – 216 mm, дължина 89 mm – 1200 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Специална хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: прибл. 265 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II PP-201) |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Приблиз. приблиз. 19 s |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Максимален формат на документа | A4/LTR |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 23 s, sESAT: Приблиз. 2,7 ipm |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | LCD (1,2 инча моно сегмент) |
| Тип интерфейс - други | Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT1 Приложение Creative Park Приложение Easy PhotoPrint Editor |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер, IJ Printer Assistant Tool и IJ Network Device Setup Utility са налични за следните операционни системи. Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 Mac: OS X 10.14.6 ~ macOS 12, Chrome OS |
| Поддържани мобилни системи | Мобилни операционни системи: iOS®, Android™ |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0 GB или повече Mac: 1.0 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер IJ Printer Assistant Tool |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 48,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,1 W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,6 W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,1 W Време до влизане в режим на готовност: 11 минути и 4 секунди Копиране: приблиз. 15W |
| Размери (Ш x В x Д) | 445 x 330 x 163 mm |
| Тегло | 6.0 кг |
Напишете вашето мнение




