Canon PIXMA G2430
Canon PIXMA G 2430 e мастилено-струйно многофункционално устройство . Моделът предлага икономичен печат, сканиране и копиране благодарение на MegaTank система с голям капацитет и лесно зареждане с мастила. За разлика от безжичните модели в серията, устройството работи чрез USB връзка, което осигурява стабилна и директна работа с един компютър и минимални настройки.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Направете големи икономии от разходите си за домашен печат с този бърз и лесен за използване принтер 3-в-1 с многократно зареждащи се патрони за мастило.
Ползи:
- ниски разходи за печат
- лесна употреба багодарение на интуитивните си бутони и монтаж на печатащата глава с едно движение
- висока производителност - скорост на печат от 11,0 ipm (черно-бяло) и 6,0 ipm (цветно)
- работа с различни медии
- възможност да увеличите производителността до 6 000 стр. благодарение на опционните патрони с по-голям капацитет
| Основни функции | принтер, скенер и копир |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) Принтер със зареждащи се патрони с мастило |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 11 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 6.0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 45 секунди |
| Печат без бели полета | Да A4, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", квадрат (89 mm x 89 mm), квадрат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-41S (PGBK) GI-41S (C)) GI-41S (M) GI-41S (Y) |
| Опционни XL патрони с мастило | GI-41 (PGBK) GI-41 (C)) GI-41 (M) GI-41 (Y) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Бутилки с мастило със стандартен капацитет (включени) Черно: 3100 страници (в икономичен режим 3900 страници) Цветно: 4400 страници (в икономичен режим 4600 страници) Бутилки мастило с голям капацитет за отпечатване (опция) Черно: 6000 страници (в икономичен режим 7600 страници) Цветно: 7700 страници (в икономичен режим 8100 страници) *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10x15cm цветен фото печат Цвят: 2200 снимки |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия ed Label Superior 80 g/m2 (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "Everyday Use" (GP-501), High Resolution Paper (HR-101N), Envelope, Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Greeting Card (manufactured by Avery and RedRiverPaper), Cardstock (manufactured by Neenah Paper and INKPRESS), Restickable Photo Paper(RP-101), Magnetic Photo Paper(MG-101), Dark Fabric Iron on Transfers (DF-101), Light Fabric Iron on Transfers (LF-101), Double sided Matte Paper (MP-101D), |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, Executive (184.2 mm x 266.7 mm), Legal(215 mm x 345 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Envelopes DL, Envelopes COM10, Envelopes C5, Square (89 mm x 89 mm), Square (127 mm x 127 mm), Card Size(91 mm x 55 mm) [потребителски размер] ширина 55 mm - 216 mm, дължина 89 mm - 1200 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Специална хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: прибл. 275 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II PP-201) |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Colour: 3.5 ms/line(300dpi), Greyscale: 1.5 ms/line(300dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Максимален формат на документа | A4/LTR |
| Скорост на копиране | sFCOT: Approx. 23 sec; sESAT: Approx. 2.7 ipm; |
| Брой копия | 99 (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | LCD (1,2 инча моно сегмент) |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Operation can only be guaranteed on a PC with pre-installed Windows 7or later. Printer driver,IJ Printer Assistant Tool and IJ Network Device Setup Utility are available with following OS. Windows Server 2008 R2 SP1、Windows Server 2012 R2、Windows Server 2016、Windows Server 2019、Windows Server 2022 Mac: OS X 10.14.6 ~ macOS 12 Chrome OS |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0GB or more Mac: 1.0GB or more Note: for bundled software installation. The necessary amount of hard disk space required. Display: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Printer Driver IJ Printer Assistant Tool |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изключено: прибл. 0,1 W в режим на готовност (USB връзка към компютър): Прибл. 0,6 W в режим на готовност (свързани всички портове): прибл. 0,6 W Време за влизане в режим на готовност: 11 минути 3 секунди Копиране: Прибл. 15W 19 *Времето за изчакване в режим на готовност не може да се променя (Lot26) |
| Размери (Ш x В x Д) | 416 x 337 x 177 mm |
| Тегло | 6 кг |



