1 036,90 €
2 028,00 лв.
Reco Royal Sovereign – HSH 1300 ламинатор, A3
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
RK341300
Доставка:2-5 работни дни
HSH 1300 Royal Sovereign е индустриален ролков ламинатор за широк формат, предназначен за професионално ламиниране на плакати, графики и печатни материали, като гарантира високо качество, надеждност и постоянство при големи обеми работа.
HSH 1300 Royal Sovereign е индустриален ролков ламинатор за широк формат, предназначен за професионална обработка на плакати, графики и печатни материали, като гарантира високо качество на ламиниране, постоянство и ефективност при големи обеми работа.
Ползи:
- Ламиниране на широкоформатни материали- A3
- 6 нива на температурата
- Функция против засядане
- Индустриална конструкция за интензивна работа
- Равномерно и качествено покритие
- Висока надеждност при продължителна експлоатация
| Употреба | Офис, копирен център, индустриални предприятия |
| Работна ширина | 330 mm (А3) |
| Дебелина на фолиото | 2x75 mic - 2x250 mic |
| Макс. обща дебелина на ламиниране | 1 mm |
| Скорост на ламиниране | 600 - 3000 mm / min |
| Режим на готовност | 7min |
| Контрол на температурата | 12 степени |
| Студено ламиниране | Не |
| Брой ролки | 6 |
| Реверсивна функция | Да |
| Захранване | 230 v / 50Hz / 1400 W |
| Размери (Ш x В x Д) | 610x295х150 mm |
| Тегло | 16.5 кг |
Напишете вашето мнение