Canon PIXMA G3410
Мастилено-струйният Canon PIXMA G3410 предлага функции за печат, сканиране и копиране и използва MegaTank система с голям капацитет за мастила, осигуряваща икономична работа и равномерно качество на разпечатките. За разлика от базовите USB модели, устройството разполага с вградена Wi-Fi свързаност, което позволява безжичен печат и по-гъвкава интеграция в домашна или офис мрежа.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Радвайте се на големи икономии с ненадминат брой страници и рентабилно печатане на висококачествени документи и ярки снимки, както и на лесно за употреба интелигентно устройство и облачна свързаност с това сигурно многофункционално Wi-Fi устройство за дома и офиса.
Ползи:
- Голям капацитет
- Хибридна система от мастила
- Приложение Canon PRINT
- Печат без бели полета
- Wi-Fi свързаност
- лесна работа с LCD дисплей от 1,2"
| Основни функции | принтер, скенер и копир |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) Принтер със зареждащи се патрони с мастило |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 8,8 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз.5,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 60 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 13 x 13 cm, 10 x 15 cm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-490 (PGBK) GI-490 (C) GI-490 (M) GI-490 (Y) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Черно: 6000 страници* Цветно: 7000 страници* *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветно отпечатване на снимки 10 x 15 cm Цветно: 2000 снимки* *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия High Resolution Paper (HR-101N) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) Matte Photo Paper (MP-101) Плик |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, Пликове (DL, COM10), Letter, Legal |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64–105 g/m² Фотохартия Canon: до 275 g/m² |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Приблиз. приблиз. 19 s |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 mm |
| Скорост на копиране | sFCOT: Approx. 24 sec; sESAT: Approx. 3,5 ipm; |
| Брой копия | 20 copies (max.) |
| Мащаб на копиране | Вместване в страницата |
| Тип и размер на дисплея | LCD (1,2 инча моно сегмент) |
| Тип интерфейс - други | Мобилни приложения: PIXMA Cloud Link (от смартфон или таблет) Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Mopria (Android) Режим "Точка за достъп" |
| Съвместимост с ОС | Chrome OS Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Изисква се NET Framework 4.5.2 или 4.6 |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 3,1GB дисково пространство, Internet Explorer 8 Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility My Image Garden с Full HD Movie Print Бързо меню Easy-WebPrint EX (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 53,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,2W Готовност (свързан с PC чрез Wi-Fi): прибл. 1,2W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,2W (изкл. лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 мин и 50 сек Копиране: приблиз. 11W |
| Размери (Ш x В x Д) | 445 x 330 x 163 mm |
| Тегло | 6.3 кг |



