143,47 €
280,60 лв.
Canon PIXMA TS7650i бял
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6256C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TS7650i е компактно мастиленоструйно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир) с Wi-Fi свързаност, автоматичен двустранен печат и ADF, оборудвано с интуитивен сензорен дисплей и съвместимост с Canon PIXMA Print Plan за автоматична доставка на мастило, предназначено за домашен офис и динамична ежедневна работа.
Моделът комбинира висока функционалност, свързаност и интелигентно управление на консумативите за по-ефективен работен процес.
Ползи:
- 3-в-1 функционалност (печат, сканиране, копиране)
- Автоматичен двустранен печат за оптимизиране на разходите
- ADF за бързо обработване на многостранични документи
- Wi-Fi и мобилен печат (Canon PRINT, AirPrint, Mopria), Wireless Direct, USB
- 2,7" подвижен цветен сензорен дисплей за лесно и интуитивно управление
- Патрони FINE, които осигуряват висококачествен печат
- Компактен дизайн, подходящ за домашен офис
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 15,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 10,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 19 секунди |
| Печат без бели полета | A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm), Квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило |
PG-585 (черно) CL-586 (цветен) |
| Опционни XL патрони с мастило |
PG-585XL (черно) CL-586XL (цветен) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи |
Цветно отпечатване във формат A4 Черен: 180 страници Черен XL: 300 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 300 страници |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки |
10x15 cm снимка Цветно: 65 страници Цветен XL: 109 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия (64 g/m² – 105 g/m²), Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), гланцирана фотографска хартия „Ежедневна употреба“ (GP-501) матирана фотографска хартия (MP-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) хартия за трансфер върху тъмен текстил(DF-101), хартия за трансфер върху светъл текстил(LF-101) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 20 листа (фотохартия) или макс. 100 листа (обикновена хартия) ; Предна касета: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия |
Задна тава: A4, A4 Art paper, A5, B5, LTR, LTR Art paper, LGL, #10 Envelope, DL Envelope, формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", квадратен формат (89 mm x 89 mm, 127 mm x 127 mm), потребителски формат (ширина: 55 mm – 215,9 mm, дължина: 89 mm – 1200 mm) Предна касета: A5, A4, B5, LTR |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 g/m² – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: приблиз. 265 g/m2 (Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) |
| Тип на скенера | Плосък CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) |
Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 18 сек; sESAT: Приблиз. 7,0 ipm |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране |
25 – 400% Вместване в страницата |
| Тип и размер на дисплея | 2,7 инча/6,7 cm LCD (сензорен екран, цветен) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски/английски (mm и инч)/немски/френски/италиански/испански/ нидерландски/португалски/норвежки/шведски/датски/фински/руски/ чешки/унгарски/полски/словенски/ турски/гръцки/опростен китайски/традиционен китайски/корейски/ индонезийски/словашки/естонски/латвийски/ литовски/украински/румънски/ български/тайландски/хърватски/виетнамски |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 11 ARM, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. macOS 10.15.7 ~macOS 13 |
| Свързаност | Стандартен интерфейс Hi-Speed USB (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n Wi-Fi защита: WPA-PSK (AES), WPA2-PSK (AES, WPA3-SAE(AES) Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz Мобилни приложения Приложение Canon PRINT Приложение Easy PhotoPrint Editor Приложение Creative Park Функции на принтер Софтуер Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Поддържани мобилни системи | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Минимални изисквания към системата | Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Работна среда | Влажност: 10 до 90%, Температура: 15 ºC до 30 ºC |
| Нива на шум | Приблиз. 48,0 (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,1 W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 0,9 W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,5W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 мин |
| Размери (Ш x В x Д) | С прибрани тави приблиз. 374 x 350 x 168 mm; С разширени тави: прибл. 374 x 563 x 276 mm |
| Тегло | 6.3 кг |
Напишете вашето мнение