Canon MAXIFY MB2750
Canon MAXIFY MB2750 е бизнес мултифункционално устройство „4 в 1“ за домашния офис с функции за печат, копиране, сканиране, факс, Wi-Fi, Ethernet + Cloud Link. Maxify MB2750 осигурява мобилен печат и интеграция с облачни услуги, а капацитетът за хартия от 500 листа и бързият монохромен печат със скорост 24 ipm увеличават максимално продуктивността. Сканиране към E-mail, към мрежова папка, облак, USB.
Canon Maxify MB2750 e производителен принтер, скенер, копирна машина и факс в едно, изключително подходящ за домашни офиси, които се нуждаят от продуктивност. Икономичността е приоритет – от ниската консумация на енергия от едва 0,2 kWh (TEC) до отделните патрони с мастило. Черните патрони с мастило предлагат ISO капацитет за отпечатване 1 200 страници, а цветните – 900 страници.
Ползи:
- Wi-Fi и LAN свързаност за печат и сканиране;
- време за отпечатване на първа страница 6 s;
- автоматично копиране на множество страници;
- готов за работа с таблет и смартфон;
- лесен за използване 7,5 cm (3") сензорен дисплей;
- ефективни XL мастила.
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране, факс,Wi-Fi, Ethernet + Cloud Link |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Мастиленоструйна технология с FINE печатаща глава |
| Скорост на печат ч/б | 24 ipm |
| Скорост на печат цветно | 15,5 ipm |
| Печат без бели полета | Отгоре: 3 mm, отдолу: 5 mm, отляво и отдясно: 3,4 mm |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | Dual Resistant High Density 4 патрона мастило (черно, циан, магента, жълто)PGI-1500XL BK |
| Опционни XL патрони с мастило | PGI-1500XL BK (1200 страници) PGI-1500XL C (1020 страници) PGI-1500XL M (780 страници) PGI-1500XL Y (935 страници) Среден капацитет за отпечатване на патрони с цветно мастило (CMY): 900 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Пликове (DL, COM10, C5, Monarch) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Matte (MP-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) |
| Зареждане на хартия - максимално | Горна касета: 250 листа обикновена хартия; Долна касета: 250 листа обикновена хартия |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, B5 |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, LTR, LGL Фотохартия: A4, LTR, 20x25 cm, 13x18 cm, 10x15 cm Потребителски формати: ширина 89-215,9 mm, дължина 127-355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64–105 g/m²; Фотохартия Canon до 275 g/m² |
| Тип на скенера | Плосък, ADF и CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | До 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Едностранно 15,5 ipm цветно; Едностранно 18,5 ipm черно-бяло |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Скорост на копиране | ADF цветно: 11,5 ipm; ADF монохромно: 22 ipm |
| Качество на копиране | Стандартно, високо |
| Брой копия | До 99 страници |
| Мащаб на копиране | 25-400%, Вместване в страницата |
| Спецификации на факс | Тип факс:Super G3/Цветен Разделителна способност за факс Монохромно: до 300 x 300 dpi Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс: Монохромно: приблиз. 3 s (33,6 kbps) Цветно: приблиз. 1 min (33,6 kbps) Памет за факс:До 250 страници Кодове за съкратено набиране:Макс. 100 позиции Групово набиране:Макс. 99 позиции |
| Тип и размер на дисплея | 7,5 cm цветен сензорен дисплей |
| Тип интерфейс - други |
Hi-Speed USB 2.0 Ethernet 10/100 Mbps (автоматично превключване) USB порт за флаш памет (тип A) |
| Съвместимост с ОС | |
| Свързаност | Безжична LAN мрежа SMB Version support: SMB1.0 only Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz Режим "Точка за достъп" Вижте ръководството за потребителя за активирането/дезактивирането на безжичната LAN. Приложения и методи за печат Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY MAXIFY Cloud Link (от екрана на принтера или смарт устройство) Canon Print Service плъгин (Android) Mopria Microsoft Mobile Print Apple AirPrint |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: Internet Explorer 8, интернет връзка или CD-ROM Mac: Safari 5 и интернет връзка Дисплей: 1024x768 или по-висока |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер и драйвер за факс Quick Utility Toolbox IJ Network Device Setup Utility Easy-WebPrint EX |
| Нива на шум | Приблиз. 56 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | 0,2 kWh |
| Размери (Ш x В x Д) | 463 x 320 x 389 mm |
| Тегло | 12,1 кг |



