190,20 €
372,00 лв.
Canon MAXIFY MB2150
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
0959C009AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon MAXIFY MB2150 е мастиленоструен принтер „4 в 1“ с пигментни мастила, проектиран за надежден бизнес печат с ясни текстове и устойчиви графики. Моделът поддържа автоматичен двустранен печат, ADF за многостранично сканиране и Ethernet свързаност, което го прави подходящ за ефективна работа в малък офис.
Гъвкав принтер, скенер, копир и факс, моделът е с касета за 250 листа и ADF за 50 документа, предназначено за надежден монохромен и цветен печат с ниска цена на страница. Пигментните мастила DRHD осигуряват ясен текст и устойчиви цветове, като моделът поддържа висока скорост на печат и кратко време за първа страница.
Ползи:
- Wi-Fi комуникация за директен печат от мобилни устройства;
- бърз печат: 19 ipm монохромно и 13 ipm цветно;
- капацитет за отпечатване на мастилата: 1 200 страници монохромно и 900 страници цветно;
- капацитет за 250 листа хартия и ADF за 50 листа;
- 2.5-инчов лесен за използване дисплей;
- ефективни XL мастила.
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране, факс, Wi-Fi + Cloud Link |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Мастиленоструйна технология с FINE печатаща глава |
| Скорост на печат ч/б | 19 ipm |
| Скорост на печат цветно | 13 ipm |
| Печат без бели полета | Отгоре: 3 mm, отдолу: 5 mm, отляво и отдясно: 3,4 mm |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | Dual Resistant High Density 4 патрона мастило (черно, циан, магента, жълто) PGI-1500XL BK PGI-1500XL C PGI-1500XL M PGI-1500XL Y |
| Опционни XL патрони с мастило | PGI-1500XL BK (1200 страници)¹ PGI-1500XL C (1020 страници)¹ PGI-1500XL M (780 страници)¹ PGI-1500XL Y (935 страници)¹ |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Пликове (DL, COM10, C5, Monarch) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Matte (MP-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) |
| Зареждане на хартия - максимално | Касета: 250 листа обикновена хартия |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, B4, B5 |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, LTR, LGL Фотохартия: A4, LTR, 20x25 cm, 13x18 cm, 10x15 cm Потребителски формати: ширина 89-215,9 mm, дължина 127-355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64–105 g/m²; Фотохартия Canon до 275 g/m² |
| Тип на скенера | Плосък, ADF и CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | До 1200 x 1200 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Скорост на копиране | ADF цветно: 10 ipm; ADF монохромно: 18 ipm |
| Качество на копиране | Стандартно, високо |
| Брой копия | До 99 страници |
| Мащаб на копиране | 25-400%, Вместване в страницата |
| Спецификации на факс | Тип факс:Super G3/Цветен Разделителна способност за факс Монохромно: до 300 x 300 dpi Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс: Монохромно: приблиз. 3 s (33,6kbps) Цветно: приблиз. 1 min (33,6kbps) Памет за факс:До 250 страници Кодове за съкратено набиране Макс. 100 позиции Групово набиране Макс. 99 позиции |
| Тип и размер на дисплея | Цветен дисплей 6.2 cm |
| Тип интерфейс - други |
Hi-Speed USB 2.0 USB порт за флаш памет (тип A) |
| Свързаност | Безжична LAN мрежа SMB Version support: SMB1.0 only Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n¹ Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz Режим "Точка за достъп" Вижте ръководството за потребителя за активирането/дезактивирането на безжичната LAN. |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: Internet Explorer 8, интернет връзка или CD-ROM Mac: Safari 5 и интернет връзка Дисплей: 1024x768 или по-висока |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер и драйвер за факс Quick Utility Toolbox IJ Network Device Setup Utility Easy-WebPrint EX |
| Нива на шум | Приблиз. 56 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | 0,2 kWh |
| Размери (Ш x В x Д) | 463 x 260 x 389 mm; С поставена хартия: 463 x 260 x 459 mm |
| Тегло | 10,6 кг |
Напишете вашето мнение



