Canon MAXIFY GX4040
Моделът Cabon MAXIFY GX4040 представлява мултифункционално устройство с печат, сканиране, копиране и факс, оборудвано с автоматичен двустранен печат и ADF за по-лесна работа с многостранични документи. MegaTank системата гарантира ниски разходи при интензивна офис употреба и равномерно качество на разпечатките.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Моделът поддържа висок капацитет на печат с до 18 000 страници от комплект черно мастило и разполага с ADF за 35 листа, който улеснява сканирането и копирането на многостранични документи. Системата за зареждане с бутилки позволява чисто и бързо допълване на мастилото при интензивна работа.
Ползи:
- Принтер със зареждаеми патрони с голям капацитет
- ADF за 35 листа за по-ефективен работен процес.
- Съвместимост със смартфони: приложение Canon PRINT (iOS и Android) за облачен печат
- 2-редов монохромен LCD дисплей
- USB, Wi-Fi и Ethernet
- Касета за 250 листа и задно подаване за 100 листа
| Основни функции | Wi-Fi, Ethernet, черно-бял печат, копиране, сканиране, Cloud Link |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 1 патрон FINE (черно) с опция за цветен патрон Принтер със зареждаеми патрони |
| Скорост на печат ч/б | Приблизително 13,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблизително 6,8 ipm |
| Двустранен печат | A4, Letter – обикновена хартия |
| Стандартни патрони с мастило | GI-40 |
| Опционни XL патрони с мастило |
CL-441 CL-441XL |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Монохромен печат на документи формат A44 Черен: 6 000 страници Цветен (CL-441): 180 страници Цветен (CL-441XL): 400 страници6 *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия High Resolution Paper (HR-101N) Плик |
| Зареждане на хартия - максимално | ЗЗадна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) Касета: макс. 250 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | Задна тава: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 7" x 10" (18 x 25 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), квадрат 5" x 5", (127 mm x 127 mm), пликове (DL, COM10), потребителски формат (ширина: 89 mm – 216 mm, дължина: 127 mm – 1200 mm) Касета: A4, A5, B5, LTR [Потребителски формат] ширина 148 mm – 215,9 mm, дължина 210 mm – 297 mm Задна плоска тава: A4, B5, LTR [Потребителски формат] ширина 89 mm – 215,9 mm, дължина 127 mm – 1 200 mm < br> |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 g/m2 – 105 g/m2 или поддържани оригинални хартии на Canon: макс. грамаж на хартията прибл. 265 g/m2 (Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Касета: обикновена хартия: 64 g/m2 – 105 g/m2 Задна плоска тава: картон: от 0,1 m |
| Тип на скенера | Плосък, ADF и CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi), Нива на сиво: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | A4/LTR (216 x 297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Скорост на копиране | sFCOT/едностранно (черно): Приблиз. 12 s sESAT/едностранно (черно): Приблиз. 10,7 ipm ESAT/едностранно ADF (черно): Приблиз. 11,5 ipm |
| Качество на копиране | 3 нива (икономично, стандартно, високо) |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата: A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | Пълноточков LCD дисплей |
| Езици на дисплея | 32 избираеми езика: японски, английски (mm и инч), френски, немски, италиански, испански, португалски, нидерландски, датски, норвежки, шведски, фински, гръцки, полски, чешки, руски, унгарски, словенски, турски, опростен китайски, традиционен китайски, корейски, индонезийски, словашки, естонски, латвийски, литовски, украински, румънски, български, хърватски, виетнамски |
| Тип интерфейс - други | |
| Съвместимост с ОС | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер и IJ Network Device Setup Utility са налични за следните ОС. Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Свързаност | Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Директна безжична връзка Режим "Точка за достъп" |
| Поддържани мобилни системи | iOS®, iPadOS, Android™31 |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver IJ Printer Assistant Tool |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 50,5 dB (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 0,8W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,7W Време до влизане в режим на готовност: 11 min 9 s Печат (USB връзка към компютър): приблиз. 10W |
| Размери (Ш x В x Д) | приблиз. 403 x 369 x 234 mm |
| Тегло | приблиз. 9,2 kg |