340,01 €
665,00 лв.
Canon MAXIFY MB5450
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
0971C009AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon MAXIFY MB5450 е високопроизводителен мастиленоструен принтер „4 в 1“, създаден за интензивен бизнес печат с повишена надеждност и контрол. Устройството предлага бърз първи отпечатък, двустранен ADF, разширена хартиена вместимост и поддръжка на мрежови и защитени функции за работа в офис среда.
Canon Maxify MB5450 е мастилено-струйно МФУ, което предлага висококачествен печат, лесна употреба и ниски експлоатационни разходи. Мастилото Dual Resistant High Density е специално разработено за бизнес печат. То предоставя ярки цветове, наситено черно и ясен текст, без да се тревожите от размазване.
Ползи:
- първата монохромна разпечатка излиза след 6 секунди;
- лесен за използване 8,8 cm (3,5") сензорен екран;
- прехвърляне на документи към облачни услуги;
- двустранно сканиране на документи;
- автоматично копиране на множество страници.
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране, факс,Wi-Fi, Ethernet + Cloud Link |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Мастиленоструйна технология с FINE печатаща глава |
| Скорост на печат ч/б | 24 ipm |
| Скорост на печат цветно | 15,5 ipm |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | PGI-2500XL BK PGI-2500XL C PGI-2500XL M PGI-2500XL Y |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Пликове (DL, COM10, C5, Monarch) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Matte (MP-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) |
| Зареждане на хартия - максимално | Горна касета: 250 листа обикновена хартия; Долна касета: 250 листа обикновена хартия |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, B5 |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, LTR, LGL Фотохартия: A4, LTR, 20x25 cm, 13x18 cm, 10x15 cm Потребителски формати: ширина 89-215,9 mm, дължина 127-355,6 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64–105 g/m²; Фотохартия Canon до 275 g/m² |
| Тип на скенера | Плосък, еднопасов 2-странен ADF, 2x CIS colour scanner |
| Разделителна способност на скенера | До 1200 x 1200 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Сканиране към имейл, сканиране към мрежова папка, сканиране към облак, сканиране към USB |
| Скорост на копиране | ADF цветно: 11,5 ipm; ADF монохромно: 22 ipm |
| Брой копия | До 99 страници |
| Мащаб на копиране | 25-400%, Вместване в страницата |
| Спецификации на факс | Тип факс:Super G3/Цветен Разделителна способност за факс Монохромно: до 300 x 300 dpi Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс: Монохромно: приблиз. 3 s (33,6 kbps) Цветно: приблиз. 1 min (33,6 kbps) Памет за факс:До 250 страници Кодове за съкратено набиране:Макс. 100 позиции Групово набиране:Макс. 99 позиции |
| Тип и размер на дисплея | 8,8 cm цветен сензорен дисплей |
| Тип интерфейс - други | Hi-Speed USB 2.0 Ethernet 10/100 Mbps (автоматично превключване) Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n; |
| Съвместимост с ОС | Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / 7 SP1 / Vista SP2; Windows Server 2008 / 2008 R2 / 2012 / 2012 R2; Mac OS X v10.8.5 or later; Mobile Systems: iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows RT, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: Internet Explorer 8, интернет връзка или CD-ROM Mac: Safari 5 и интернет връзка Дисплей: 1024x768 или по-висока |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер и драйвер за факс Quick Utility Toolbox IJ Network Device Setup Utility Easy-WebPrint EX |
| Нива на шум | Приблиз. 56 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | 0,2 kWh |
| Размери (Ш x В x Д) | 463 x 351 x 394 mm |
| Тегло | 12,9 kg |
Напишете вашето мнение

