Canon MAXIFY GX1040
Моделът Cabon MAXIFY GX1040 е мастилено-струен принтер със система MegaTank, проектиран за икономичен и надежден печат на документи с висока плътност на текста. Устройството предлага висока скорост при монохромен и цветен печат, компактна конструкция и безжична свързаност, което го прави ефективно решение за постоянен документооборот с ниски експлоатационни разходи.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
MAXIFY GX1040 се вписва във всяко пространство, благодарение на своята компактна и лесна за използване конструкция. Пренесете офис изживяването у дома с този компактен принтер 4 в 1 MegaTank. Печатайте бързо големи обеми от висококачествени бизнес документи с ценово достъпни бутилки с мастило.
Ползи:
- Автоматично подаващо устройство- ADF за 35 листа
- Принтер със зареждаеми патрони
- Високи скорости на печат 15 ipm (монохромно); 10 ipm (цветно)
- Капацитет за отпечатване : 3000 страници (черно); 3000 страници (цветно)
- 2,7" сензорен LCD екран
- USB, Wi-Fi и Ethernet
- Касета за 250 листа
| Основни функции | Wi-Fi, Ethernet, печат, копиране, сканиране, факс и облак |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 печатащи глави Принтер със зареждаеми патрони |
| Скорост на печат ч/б | Приблизително 15,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблизително 10,0 ipm |
| Печат без бели полета | Отгоре: 5 mm, отдолу: 5 mm, дясно: 5 mm, ляво: 5 mm |
| Двустранен печат | A4, Letter – обикновена хартия |
| Стандартни патрони с мастило | Стандартни бутилки с мастило GI-45 BK GI-45 C GI-45 M GI-45 Y Патрон за поддръжка MC-G05 (Сменяема от потребителя) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Черно: 3000 страници (в икономичен режим 4500 страници) Цветно: 3000 страници (в икономичен режим 4500 страници) |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия (64 g/m² – 105 g/m²) Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) Matte Photo Paper (MP-101), Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101) |
| Зареждане на хартия - максимално | Касета: макс. 250 листа (обикновена хартия) Автоматично подаващо устройство за документи: A4, LTR = 35, LGL = 5, други = 1 |
| Формати хартия | 4, A5, A6, B5, LTR, LGL, B-Oficio, M-Oficio, Foolscap, Executive,
Плик #10, плик DL, плик C5, плик Monarch,
4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Потребителски формат (ширина: 89 mm – 216 mm, дължина: 127 mm – 355,6 mm) Автоматично подаващо устройство за документи: A5, A4, LTR, LGL |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 g/m² – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия Canon: макс. грамаж на хартията прибл. 265 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) |
| Тип на скенера | Плосък (стъкло за документи) CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi), Нива на сиво: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | Стъкло за документи: A4/Letter (216 x 297 mm) ADF: A4/Letter/Legal (216 x 356 mm) |
| Скорост на копиране | sFCOT (цветно): приблиз. 17 сек, sESAT (цветно): приблиз. 9,1 ipm, ESAT/едностранно ADF (цветно): Приблиз. 8,1 ipm, ESAT/едностранно ADF (черно): Приблиз. 14,1 ipm |
| Качество на копиране | 3 нива (икономично, стандартно, високо) |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата: A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | 2,7"/6,7 cm LCD (сензорен екран, цветен) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски, английски (mm и инч), френски, немски, италиански, испански, португалски, нидерландски, датски, норвежки, шведски, фински, гръцки, полски, чешки, руски, унгарски, словенски, турски, опростен китайски, традиционен китайски, корейски, индонезийски, словашки, естонски, латвийски, литовски, украински, румънски, български, хърватски, тайски, виетнамски |
| Тип интерфейс - други | Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT Приложение Easy PhotoPrint Editor Приложение Creative Park |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Само драйвер и IJ Printer Assistant Tool: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 Дисплей: XGA 1024 x 768 или повече Mac: macOS 10.15.7 ~ macOS 11, macOS 12, macOS 13 Chrome OS |
| Свързаност | Мобилни приложения Приложение Canon PRINT Приложение Easy PhotoPrint Editor Приложение Creative Park Функции на принтер Софтуер Easy-PhotoPrint Editor Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web Easy Layout Editor |
| Поддържани мобилни системи | iOS®, iPadOS, Android™31 |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 1,5 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер (изтегляне) IJ Printer Assistant Tool (изтегляне) Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 46,5 dB (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,1 W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,8W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,4 W Време до влизане в режим на готовност: 5 минути и 1 секунда Копиране: приблиз. 21W Времето за изчакване за готовност не може да бъде променено (Lot26) |
| Размери (Ш x В x Д) | С прибрани тави: Приблиз. 374 x 380 x 186 С издърпани тави: Приблиз. 374 x 510 x 187 |
| Тегло | приблиз. 7 кг |