786,00 €
1 537,28 лв.
Canon MAXIFY GX6140
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6882C009AA
Доставка:2-5 работни дни
Моделът Canon MAXIFY GX6140 е разработен за бизнес среди с по-високи изисквания към сигурността и ефективността, като предлага автоматичен двустранен печат, ADF и разширени мрежови възможности. Системата MegaTank осигурява продължителна работа без често презареждане, а конструкцията е оптимизирана за постоянен документооборот.
Моделът поддържа висок капацитет на печат с до 14 000 страници от комплект черно мастило и разполага с ADF за 50 листа, накланящ се 6,9 cm цветен сензорен екран и подаване до 350 листа хартия. Работете с различни носители – дори отпечатвайте банери с дължина до 1,2 m.
Ползи:
- Функции- печат, копиране, и сканиране с ADF и Wi-Fi/Ethernet
- Капацитет за отпечатване: 6000 (черно) или 14 000 (цветно)
- Капацитет за отпечатване (икономичен режим): 9000 (черно) или 21 000 (цветно)
- 6,9 cm LCD накланящ се сензорен екран, цветен
- Високи скорости на печат: Черно 24,0 ipm;Цветно 15,5 ipm
- ADF за 50 листа
- USB, Wi-Fi, Ethernet
| Основни функции | Wi-Fi, Ethernet, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | До 600 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Отгоре: 5 mm, отдолу: 5 mm, отляво и отдясно: 5 mm |
| Скорост на печат ч/б | Приблизително 24,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблизително 5,5 ipm |
| Печат без бели полета | Отгоре: 5 mm, отдолу: 5 mm, отляво и отдясно: 5 mm |
| Двустранен печат | A4, Letter – обикновена хартия |
| Стандартни патрони с мастило | GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y MC-G01(Сменяема от потребителя) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи |
Цветно отпечатване във формат A46 Черно: 6000 страници (в икономичен режим 9000 страници) Цветно: 14 000 страници (в икономичен режим 21 000 страници) *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия (64 g/m2 – 105 g/m2), Red Label Superior 80 g/m2 (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213) Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N), Плик, Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101), Двустранна матова хартия (MP-101D) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) Касета 1: макс. 250 листа (обикновена хартия) ADF: A4, A5, LTR: 50 листа, LGL: 10 листа |
| Формати хартия | Задна тава: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 7" x 10" (18 x 25 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), квадрат 5"x 5", (127 mm x 127 mm), пликове (DL, COM10, C5), потребителски формат (ширина: 89 mm – 216 mm, дължина: 127 mm – 1200 mm) Касета: A4, LTR, A5, B5 ADF: A4, A5, LTR, LGL |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 g/m2 – 105 g/m2 или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия Canon: макс. грамаж на хартията прибл. 265 g/m2 (Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)) Касета: обикновена хартия, Canon Red Label Superi |
| Тип на скенера | Плосък (ADF/стъкло за документи) CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 1,4 ms/ред (300 dpi), Нива на сиво: 1,4 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | Стъкло за документи: A4/Letter (216 x 297 mm) ADF: A4/Letter/Legal (216 x 356 mm) |
| Скорост на копиране | sFCOT (цветно): приблиз. 12 s sESAT (цветно): приблиз. 12,7 ipm ESAT/едностранно ADF (цветно): Приблиз. 12,2 ipm ESAT/едностранно ADF (черно): Приблиз. 22,2 ipm |
| Качество на копиране | 3 нива (икономично, стандартно, високо); Регулиране на интензитета 9 нива (налична автоматична настройка, AE копие) |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата: A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | 2,7"/6,9 cm LCD (сензорен екран, цветен) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски, английски (mm и инчове), немски, френски, италиански, испански, португалски, нидерландски, датски, норвежки, шведски, фински, руски, украински, полски, чешки, словенски, унгарски, словашки, хърватски, румънски, български, турски, гръцки, естонски, латвийски, литовски, опростен китайски, корейски, традиционен китайски, тайландски, индонезийски, виетнамски |
| Тип интерфейс - други | |
| Съвместимост с ОС |
Windows 11、Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталирана операционна система. Драйвер за принтер и инструмент IJ Printer Assistant поддържат следните операционни системи: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 и Windows Server 2025. Дисплей: XGA 1024 x 768 или повече Mac: macOS Big Sur 11.7.6 – macOS Sequoia 15 Мобилни операционни системи: iOS®, iPadOS, Android™, Chrome OS |
| Свързаност | Кабелна LAN Комуникационен протокол: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Поддържани стандарти: IEEE802.3u (100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T) Скорост на прехвърляне: 10 Mbps/100 Mbps (автоматично превключване) Защита: IEEE 802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) Безжична LAN мрежа Комуникационен протокол: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Поддържани стандарти: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a//IEEE802.11ac 11 Честотна лента: 2,4 GHz Обхват: на закрито 50 m ※зависи от скоростта на предаване и условията Защита: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) WPA-EAP(AES)* WPA2-EAP(AES)* WPA3-EAP(AES)* * налично IEEE802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Поддържани мобилни системи | iOS®, iPadOS, Android™31 |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 1,5 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер IJ Printer Assistant Tool Easy PhotoPrint Editor (изтегляне) Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) Wi-Fi Connection Assistant (изтегляне) Quick Utility Toolbox (изтегляне) PosterArtist Lite (само за Windows – изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 49 dB (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Копиране: приблиз. 20 W Изкл.: приблиз. 0,05 W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,9 W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,4 W Време до влизане в режим на готовност: 5 минути и 2 секунди |
| Размери (Ш x В x Д) | Приблиз. 399 x 410 x 254 mm (с прибрани тави) Приблиз. 399 x 645 x 327 mm (с извадени тави) |
| Тегло | приблиз. 11,6 kg |
Напишете вашето мнение