321,60 €
628,99 лв.
Canon PIXMA TS9551Ca бял
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
2988C056AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TS9550a предлага разширена мултифункционалност с печат, сканиране и копиране във формат до A3, автоматичен двустранен печат, ADF и Wi-Fi/Ethernet свързаност, като се отличава от TS9550a единствено по бялото си цветово и търговско изпълнение при напълно идентични технически характеристики.
С възможности за A3 печат и лесна безжична свързаност, серията PIXMA TS9550a е идеалното решение както за професионални нужди в домашния офис, така и за неограничена творческа работа.
Ползи:
- Многофункционален A3 принтер
- Автоматичен 2-странен печат4
- Безжична и Ethernet връзка
- 2-пътно подаване на хартия
- 5 отделни мастила
- Приложение Canon PRINT
- ADF за 20 листа5
- 10,8 cm (4,3 инча) сензорен екран
| Основни функции | Безжичен / Ethernet, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 5 отделни патрона с мастило (PGBK, BK, C, M, Y) ChromaLife100 мастила |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 15,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 10,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 21 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A3, A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 х 18 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm, 8,9 x 8,9 cm, 10 x 10 cm, 17,5 x 25 cm, 25 x 30 cm, 30 x 30 cm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | 5 отделни патрона с мастило PGI-580PGBK (пигментно черно) CLI-581BK (черно) CLI-581C (циан) CLI-581M (магента) CLI-581Y (жълто) |
| Опционни XL патрони с мастило | XL патрони с голям капацитет PGI-580PGBK XL (пигментно черно) CLI-581BK XL (черно) CLI-581C XL (циан) CLI-581M XL (магента) CLI-581Y XL (жълто) XXL патрони с голям капацитет PGI-580PGBK XXL (пигментно черно) CLI-581BK XXL (черно) CLI-581C XXL (циан) CLI-581M XXL (магента) CLI-581Y XXL (жълто) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | A4 цветен документ Пигментно черно: 200 страници Пигментно черно XL: 400 страници Пигментно черно XXL: 600 страници Черно: 1451* страници Черно XL: 3120* страници Черно ХXL: 6360* страници Циан: 256 страници Циан XL: 515 страници Циан ХXL: 820 страници Магента: 237 страници Магента XL: 474 стр. Магента ХXL: 760 страници Жълто: 257 страници Жълто XL: 514 стр. Жълто XХL: 824 страници *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10x15 cm снимка Пигментно черно: 1263* снимки Пигментно черно XL: 3373* снимки Пигментно черно XXL: 5500* снимки Черно: 231* снимки Черно XL: 520* снимки Черно XXL: 858* снимки Циан: 83 снимки Циан XL: 170 снимки Циан ХXL: 282 снимки Магента: 108 снимки Магента XL: 225 снимки Магента ХXL: 367 снимки Жълто: 99 снимки Жълто XL: 199 снимки Жълто XХL: 322 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon "Everyday Use" (GP-501) Canon Matte (MP-101) Пликове Други Fine Art хартии Печатаеми дискове Сваляеми фотостикери (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 20 листа (фотохартия) или макс. 100 листа A4/ 50 листа A3 (обикновена хартия) Предна касета: макс. 100 листа (обикновена хартия) Многофункционална тава: Стикери за нокти (NL-101)/1 печатаем CD, DVD или Blu-Ray диск |
| Поддържани формати хартии | A3, A4, A5, B5 |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия 64 – 105 g/m², Canon фотохартия до 300 g/m² Предна касета: обикновена хартия: 64 – 105 g/m2 |
| Тип на скенера | Плосък, ADF и CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 19 сек |
| Брой копия | макс. 99 страници |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A3, B5 към B4, A4 към A3, A5 към A4, B5 към A4, A4 към B5, A4 към A5 |
| Тип и размер на дисплея | 10,8cm LCD (TFT цветен/сензорен екран) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски/английски (mm и инчове)/немски/френски/италиански/испански/холандски/португалски/норвежки/шведски/датски/финландски/руски/чешки/унгарски/полски/словенски/турски/гръцки/опростен китайски/традиционен китайски/корейски/индонезийски/словашки/естонски/латвийски/литовски/украински/румънски/български/тайландски/хърватски/виетнамски |
| Тип интерфейс - други | Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Bluetooth Приложение Message In Print Приложение Nail Sticker PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Google Cloud Print Apple AirPrint Директна безжична връзка Режим "Точка за достъп" LAN/WLAN PictBridge Гнездо за карти памет Mopria (Android) |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 3,1GB дисково пространство, Internet Explorer 8 Mac: връзка към интернет, 1,5 GB дисково пространство, Safari 5 Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility Easy-WebPrint EX (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | приблиз. 49,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 1,2W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 2,0W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 min 56 s Копиране: приблиз. 14W |
| Размери (Ш x В x Д) | 468 x 193 x 366 mm |
| Тегло | 9.7 kg |
Напишете вашето мнение