638,60 €
1 248,99 лв.
Canon PIXMA PRO-200s
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6875C009AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA PRO-200S е висококачествен мастилено-струен фотопринтер, създаден за професионален печат на снимки и цветни изображения. Моделът разполага с 8-цветна система с мастила, гарантираща плавни преливания и точни цветове.
Подходящ е за фотографи и креативни професионалисти, които изискват максимална прецизност и контрол при печат.
Моделът осигурява висококачествен цветен и монохромен фото печат с наситени цветове и добра детайлност. Компактният A3+ дизайн и поддръжката на печат без бели полета, художествени носители и панорами осигуряват гъвкавост при работа.
Ползи:
- 8-цветна система с багрилни мастила
- A3+ печат без бели полета
- Високоскоростен печат
- Безжична и Ethernet връзка
- 3-инчов LCD дисплей
- Компактна и лека конструкция
| Основни функции | Фото печат |
| Резолюция на печат | 4800 x 2400 dpi |
| Технология на печат | Мастилено - струен печат |
| Скорост на печат ч/б | прибл. 2 m 55 s |
| Скорост на печат цветно | прибл. 1 m 30 s |
| Скорост на фотопечат | Снимка(изображение 11" x 14" върху A3+ с бели полета) |
| Печат без бели полета | Горно поле: 3 mm, долно поле: 5 mm ляво/дясно поле: всяко 3,4 mm Препоръчително горно/долно поле за хартия за изящни изкуства: всяко 25 mm |
| Стандартни патрони с мастило | CLI-65 (BK/C/M/Y/PC/PM/GY/LGY) Общо 6144 дюзи Y/M/C/PC/PM/Gy/Bk/LGY всеки 768 дюзи x 8) Мастило тип ChromaLife 100+ |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки |
Брой снимки 4x6" - 450 снимки Брой снимки A3+ - 60 снимки |
| Типове печатни носители | Горна тава: Oбикновена хартия (64 – 105 g/m²)/Photo Paper Pro Platinum (PT-101)/Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)/Photo Paper Pro Luster (LU-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201)/Matte Photo Paper (MP-101)/Red Label Superior 80 g/m² (WOP111)/Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m² (SAT213)/High Resolution Paper (HR-101N), Photo Paper Glossy (GP-501), плик, Light Fabric Iron Transfers (LF-101), Dark Fabric Iron Transfers (DF 101) Ръчно подаване: Photo Paper Pro Platinum (PT-101)/Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)/Photo Paper Pro Luster (LU-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201)/Matte Photo Paper (MP-101)/Photo Paper Pro Premium Matte (PM-101)/Premium Fine Art Rough (FA-RG1)/Photo Paper Glossy (GP-501), Light Fabric Iron Transfers (LF-101), Dark Fabric Iron Transfers (DF 101) Многофункционална тава: Печатащи се стикери за нокти(NL-101)/печатаем диск |
| Поддържани формати хартия | Горна тава: A3+/A3/A4/B4/B5/LTR/LGL/Ledger/Hagaki/7"×10"/12×12
L(3,5""×5"")/KG(4""x6"")/2L(5""×7"")/8""×10""/10""×12""/квадрат(127 mm)/210×594 mm Потребителски формат(ширина 89 mm – 329 mm, дължина 127 mm – 990,6 mm) Пликове (DL, COM10) Ръчно подаване: A3+/A3/A4/B4/LTR/LGL/Ledger/12×12 8""×10""/10""×12""/210×594 mm Потребителски формат (ширина 203,2 mm – 330,2 mm, дължина 254 mm – 990,6 mm) Многофункционална тава: 120 x 120 mm Формат на хартията (без бели полета): A3+/A3/A4/A5/LTR/Ledger/Hagaki/7" × 10"/12" × 12"/5" × 7"/L(3,5" × 5")/KG (4" x 6")/2L(5" × 7")/8" × 10"/10" × 12"/Square 5" (127 mm)/210 × 594 mm |
| Тегло на хартията | Горна тава: Обикновена хартия: 64–105 g/m² Оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m Ръчно подаване:Оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m, или дебелина на хартията 0,1 ~0,6 mm или по-малко |
| Тип интерфейс - PC / Mac | USB порт B – Hi-Speed USB |
| Мобилни приложения | Canon PRINT Inkjet/SELPHY AirPrint Mopria Canon Print Service (за Android) PIXMA Cloud Link Wi-Fi Pictbridge |
| Поддържани операционни системи | Налично за Chrome OS Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 Mac OS OS11.7.10 – OS15 Chrome OS |
| Източник на захранването | AC 100-240V(50-60Hz) |
| Консумация на енергия | Готовност (лампата за сканиране е изключена)/USB връзка към компютър - Приблиз. 1,0 W Изкл. - Приблиз. 0,2W Печатане/USB връзка към компютър - приблиз 1,6 W Готовност (всички портове са свързани/лампата за сканиране е изключена) - приблиз. 2,5 W Време до влизане в режим на готовност - приблиз. 3 мин |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Размери (Ш x В x Д) | приблиз. 639 x 379 x 200 mm |
| Тегло | 14.1 кг |
Напишете вашето мнение





