270,47 €
528,99 лв.
Canon PIXMA iX6850
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
8747B006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA iX6850 е мастиленоструен A3+ принтер, проектиран за висококачествен цветен печат с пет отделни мастила за прецизно възпроизвеждане на графики и изображения. Моделът поддържа Wi-Fi и Ethernet свързаност, резолюция до 9600 × 2400 dpi и гъвкава работа с различни формати хартия, което го прави подходящ за професионални документи и визуални материали.
Canon PIXMA iX6850 поддържа печат до формат A3+, използва система с пет отделни мастила за висока цветова точност и детайлност, разполага с безжична и кабелна мрежова свързаност и предлага висока резолюция за стабилни резултати при графичен и документен печат.
Ползи:
- високопроизводителен ултракомпактен A3+ бизнес принтер;
- лесно споделяне чрез безжична и Ethernet комуникация;
- изключително качество на печат благодарение на системата с 5 патрона с мастило, които могат да се сменят отделно;
- изключително бърз печат на документи: с A4 ISO ESAT скорост 15 ipm монохромно / 10 ipm цветно;
- печатайте повече за по-малко и спестявайте с опционните патрони с мастило XL и XXL
| Основни функции | Печат на документи и снимки |
| Резолюция на печат | 9600 х 2400 dpi |
| Технология на печат | Мастилено-струйна, 5 отделни мастила, глава FINE с размер на мастилената капка 1pl (мин.), Мастила ChromaLife100+ |
| Скорост на печат ч/б | 10.4 ipm |
| Скорост на печат цветно | 14.5 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета: 10x15cm: приблиз. 36 s, A3+ поле: приблиз. 120 s (Canon Photo Paper Plus Glossy II) |
| Печат без бели полета | Да (A3+, A3, A4, LTR, LDR, 25x30cm, 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | 5 отделни патрона с мастило: PGI-550PGBK (пигментно черно) CLI-551BK (черно) CLI-551C (циан) CLI-551M (магента) CLI-551Y (жълто) |
| Опционни XL патрони с мастило | PGI-555PGBK XXL (пигментно черно XXL) PGI-550PGBK XL (пигментно черно XL) CLI-551BK XL (черно XL) CLI-551C XL (циан XL) CLI-551M XL (магента XL) CLI-551Y XL (жълто XL) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Стандартен патрон: 375 стр. - PBK (пигментно черно) Опционен XL патрон: 620 стр. Опционен XXL патрон: 1 000 стр. Стандартен патрон: 1 645* стр. - BK (черно) Опционен XL патрон: 5 000* стр. Стандартен патрон: 337 стр. - C (циан) Опционен XL патрон: 700 стр. Стандартен патрон: 324 стр. - M (магента) Опционен XL патрон: 670 стр. Стандартен патрон: 331 стр.- Y (жълто) Опционен XL патрон: 700 стр. *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Пликове: (DL, COM10) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) Canon Matte (MP-101) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Фотостикери Canon (PS-101) Canon T-Shirt Transfer (TR-301) |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 150 листа обикновена хартия, 20 листа фотохартия |
| Поддържани формати хартия | A3+, A3, A4, A5, B4, B5, LTR, LGL, LDR, 25x30cm, 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm |
| Тегло на хартията | Подаващо устройство: 64 до 105 g/m² и съвместими специални печатни носители на Canon до 300 g/m² |
| Тип интерфейс - PC / Mac | Hi-Speed USB, Ethernet: 10/100Mbps (автоматично превключване) |
| Свързаност | Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz |
| Мобилни приложения | Приложение Canon PRINT¹ Apple AirPrint |
| Поддържани операционни системи | Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP1 & SP2 / XP SP3 32-bit; Mac OS X v10.6.8 или по-нова |
| Поддържани мобилни системи | Приложение Canon PRINT Apple AirPrint |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер My Image Garden Бързо меню Easy-WebPrint EX (плъгин за IE8 или по-висока версия) |
| Източник на захранването | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Консумация на енергия | Готовност: приблиз. 1,3 W Изкл.: приблиз. 0,5 W Печат: приблиз. 20W¹ ¹ При печат на еталона ISO/JIS-SCID N2 с настройките по подразбиране върху обикновена хартия с формат А4. |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC |
| Размери (Ш x В x Д) | 584 × 159 × 310 mm |
| Тегло | 8.1 кг |
Напишете вашето мнение