99,70 €
195,00 лв.
Canon PIXMA TS705a
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
3109C026AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TS705a е мастилено-струен принтер, предназначен за качествен печат на документи и цветни изображения в домашна или офис среда. Моделът предлага 5 мастила, компактна конструкция и удобни възможности за свързване.
С капацитет за хартия до 350 листа и надеждна технология на печат, принтерът осигурява прецизни резултати както при текст, така и при графики.
Мастилено-струен принтер Canon PIXMA TS705a, подходящ за домашна и офис употреба. Осигурява качествен печат и ниски разходи при ежедневни задачи.
Ползи:
- 5 отделни мастила
- Автоматичен 2-странeн печат
- 2-редов LCD
- PIXMA Cloud Link
- Копиране чрез смартфон
- Wi-Fi и Ethernet свързаност
- Капацитет за хартия от 350 листа
| Основни функции | Печат |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 5 отделни патрона с мастило (PGBK, BK, C, M, Y) ChromaLife100 мастила |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 15,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 10,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 21 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 х 18 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm, 8,9 x 8,9 cm, 10 x 10 cm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | 5 отделни патрона с мастило PGI-580PGBK (пигментно черно) CLI-581BK (черно) CLI-581C (циан) CLI-581M (магента) CLI-581Y (жълто) |
| Опционни XL патрони с мастило | XL патрони с голям капацитет PGI-580PGBK XL (пигментно черно) CLI-581BK XL (черно) CLI-581C XL (циан) CLI-581M XL (магента) CLI-581Y XL (жълто) Опционни XXL патрони с мастило: XXL патрони с голям капацитет PGI-580PGBK XXL (пигментно черно) CLI-581BK XXL (черно) CLI-581C XXL (циан) CLI-581M XXL (магента) CLI-581Y XXL (жълто) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | A4 цветен документ Пигментно черно: 200 страници Пигментно черно XL: 400 страници Пигментно черно XXL: 600 страници Черно: 1478* страници Черно XL: 3998* страници Черно ХXL: 8162* страници Циан: 257 страници Циан XL: 515 страници Циан ХXL: 822 страници Магента: 236 страници Магента XL: 474 страници Магента ХXL: 766 страници Жълто: 257 страници Жълто XL: 512 стр. Жълто XХL: 813 страници *Приблизителен допълващ капацитет |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10x15 cm снимка Пигментно черно: 1518* снимки Пигментно черно XL: 4310* снимки Пигментно черно XXL: 7060* снимки Черно: 240* снимки Черно XL: 538* снимки Черно XXL: 892* снимки Циан: 85 снимки Циан XL: 173 снимки Циан ХXL: 288 снимки Магента: 111 снимки Магента XL: 231 снимки Магента ХXL: 379 снимки Жълто: 101 снимки Жълто XL: 203 снимки Жълто XХL: 328 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon "Everyday Use" (GP-501) Canon Matte (MP-101) Пликове Други Fine Art хартии Печатаеми дискове Сваляеми фотостикери (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | Задна тава: макс. 20 листа (фотохартия) или макс. 100 листа (обикновена хартия) Касета: макс. 250 листа (обикновена хартия) Многофункционална тава: Стикери за нокти (NL-101)/1 печатаем CD, DVD или Blu-Ray диск |
| Поддържани формати хартия | Задна тава: A4, A5, B5, LTR, LGL, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Пликове (DL, COM10), квадратна хартия (5" x 5", 4" x 4",89 x 89 mm), формат „Кредитна карта“ (91 x 55 mm) [Потребителски формат] ширина 55 mm – 215,9 mm, дължина 89 mm – 676 mm Касета: A4, A5, B5, LTR [Потребителски формат] ширина 148,0 mm – 215,9 mm, дължина 210mm – 297mm |
| Тегло на хартията | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Фотохартия Canon: до 300 g/m² Касета: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² |
| Тип интерфейс - PC / Mac | Hi-Speed USB (порт B) Ethernet: 10/100Mbps (автоматично превключване) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a Wi-Fi сигурност: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Парола за администрация Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz |
| Мобилни приложения | Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Easy-PhotoPrint Editor Приложение Message In Print Приложение Nail Sticker Creator PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Директна безжична връзка Режим "Точка за достъп" LAN/WLAN PictBridge Mopria (Android) |
| Поддържани операционни системи | Chrome OS Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер и IJ Network Device Setup Utility са налични за следните ОС. Windows Server 2008 R2 SP1、Windows Server 2012 R2、Windows Server 2016 OS X 10.10.5~OS X 10.11 、macOS 10.12~macOS 10.14 |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер Инструмент IJ Printer Assistant Редактор Easy-PhotoPrint (изтегляне) |
| Източник на захранването | AC 100–240 V, 50/60 Hz |
| Консумация на енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,9W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,6 W Време до влизане в режим на готовност: 10 мин и 57 сек Печат: приблиз. 23 W |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Размери (Ш x В x Д) | 372 x 158 x 365 mm |
| Тегло | 5.4 кг |
Напишете вашето мнение










