61,36 €
120,01 лв.
Canon PIXMA TS3750i черен
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
6671C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TS3750i е компактен мастилено-струен принтер с функции за печат, сканиране и копиране, който предлага безжична свързаност и поддръжка на облачни услуги за лесно управление на задачите. Устройството използва стандартни мастилени касети и осигурява стабилно качество при ежедневен печат на документи и цветни разпечатки.
Моделът е компактен, модерен, с функции за лесно сканиране и копиране.
Ползи:
- Безжично свързване, посредством Wi-Fi, улеснена употреба с приложение Canon PRINT, AirPrint (iOS) и Mopria (Android)
- 1,5" монохромен LCD дисплей
- Снимки без полета до 5" x 7"
- Функция за автоматично включване/изключване
- Лесна смяна на патрона с мастило с патрони FINE
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране, облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 патрона FINE (BK, CL) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 7,7 ipm 2 |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 4,0 ipm 3 |
| Скорост на фотопечат | Без полета 10x15 см: Прибл. 65 секунди 4 |
| Печат без бели полета | Да (13x18 см, 10x15 см, 13x13 см) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | PG-575i (черно) CL-576i (цветно) PG-575, PG-575XL (черно) CL-576, CL-576XL (цветно) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A45 Черен: 100 страници Черен XL: 400 страници Цветно: 100 страници Цветен XL: 300 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Glossy “За всекидневна употреба” (GP-501) Магнитна фотохартия (MG-101) Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: Макс. 60 листа (обикновена хартия) |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, A6, B5, Legal, Letter |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, Letter, Legal Фотохартия: 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm [Потребителски формат] ширина 89 mm – 215,9 mm, дължина 127 mm – 676 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 - 105 г/м² Фотохартия Canon: до 275 г/м² |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi 6 |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сиво: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 мм |
| Скорост на копиране | sFCOT: Прибл. 27 сек. 7 sESAT: Прибл. 3,0 ipm 8 |
| Брой копия | 20 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25 - 400% Побиране на страница 9 |
| Тип и размер на дисплея | 3,7 см LCD сегментен монохромен |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 11 ARM, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1. Работата може да бъде гарантирана само на компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. macOS 10.15.67 ~macOS 14. |
| Свързаност | Hi-Speed USB (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a Wi-Fi защита: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE(AES) Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz и 5 GHz Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT Easy-PhotoPrint Editor Приложение Creative Park Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Режим "Точка за достъп" WLAN PictBridge Mopria (Android) Canon PIXMA G2410 |
| Поддържани мобилни системи | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Минимални изисквания към системата | Дисплей: 1024 x 768 XGA Инсталация: Интернет, CD-ROM (Windows) |
| Софтуер в комплекта | MP драйвер, включително помощна програма за сканиране Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблизително 48,0 dB(A) 10 |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изключено: Прибл. 0,3 W Режим на готовност (свързано с компютър чрез USB): Прибл. 0,8 W (лампа за сканиране изключена) Режим на готовност (всички портове свързани): Прибл. 1,3 W (лампа за сканиране е изключена) Време за влизане в режим на готовност: 10 мин. 01 сек. Копиране: Прибл. 9 W 11 |
| Размери (Ш x В x Д) | приблизително 435 x 327 x 145 мм |
| Тегло | 4 кг |
Напишете вашето мнение