95,64 €
187,06 лв.
Canon PIXMA TS4150I
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
7181C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Моделът Canon PIXMA TS4150i е мастилено-струен принтер с функции за печат, сканиране и копиране, който предлага безжична свързаност и лесна интеграция с мобилни устройства. Устройството използва стандартни мастилени касети и осигурява стабилно качество при отпечатване на документи и цветни изображения в компактно и практично изпълнение.
Моделът PIXMA TS4150i предлага ефективен печат на документи и цветни изображения, като компактният му дизайн и опростеното управление позволяват бърза и удобна работа.
Отпечатайте, сканирайте, копирайте и влезте в облака от смарт устройства.
Ползи:
- скорост на печат 14 ipm монохромно/9 ipm цветно
- Печат на снимки без бели полета до А4 формат
- 1,42" OLED дисплей - простен потребителски интерфейс с настройка на Wi-Fi с QR
- Пигментно черно мастило-подобрена трайност и рязкост на текста
- Автоматичен 2-странeн печат
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 патрона с мастило: черно (пигментно BK) и цветно (C, M, Y) Мастиленоструйна технология с FINE печатаща глава |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 14,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 9,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 39 секунди |
| Печат без бели полета | A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Квадратен формат (127 mm x 127 mm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | PG-595 (черно) CL-586 (цветен) |
| Опционни XL патрони с мастило | PG-595XL (черно) CL-586XL (цветен) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | A4 цветен документ Черен: 180 страници Цветен: 180 страници XL капацитет на патрона (обикновена хартия) A4 цветен документ Черно: 300 страници Цветен: 300 страници |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10 x 15 cm снимка Цветно CL-586: 69 снимки Цветно CL-586XL: 109 снимки |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия (64 g/m2 – 105 g/m2), Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) High Resolution Paper (HR-101N) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Matte Photo Paper (MP-101) Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) Плик Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper) |
| Зареждане на хартия - максимално | Касета: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | A4, A5, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", Квадратен формат (127 mm x 127 mm), Плик #10, плик DL, [Потребителски формат] ширина 89 mm – 215,9 mm, дължина 127 mm – 297 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Касета: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Специална хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: Приблиз. 265 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II PP-201) |
| Тип на скенера | Плосък |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Нива на сивото: приблиз. 6,05 s (A4), приблиз. 5,69 s (LTR), (приблиз. 1,8 ms/ред (300 dpi) Цвят: прибл. 12,10 s (A4), приблиз. 11,39 s (LTR), (приблиз. 3,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) |
Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | Плосък скенер: A4, LTR (216x297 mm) ADF: A4, LTR, LGL |
| Скорост на копиране | sFCOT/едностранно: приблиз. 18 сек sESAT/едностранно: приблиз. 7,0 ipm ESAT/едностранно ADF: приблиз. 7,0 ipm |
| Брой копия | 99 копия макс. |
| Мащаб на копиране | Вместване в страницата |
| Тип интерфейс - други | Hi-Speed USB порт B |
| Съвместимост с ОС | Windows 11、Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталирана операционна система. Драйвер за принтер и инструмент IJ Printer Assistant поддържат следните операционни системи: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 и Windows Server 2025. |
| Свързаност | Комуникационен протокол: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2 Поддържани стандарти: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a Честотна лента: 2,4 GHz/5 GHz Обхват: на закрито 50 m ※зависи от скоростта на предаване и условията Сигурност: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) |
| Поддържани мобилни системи | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Минимални изисквания към системата | Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер Инструмент IJ Printer Assistant Редактор Easy-PhotoPrint (изтегляне) |
| Работна среда | Влажност: 20 до 80%, Температура: 15 ºC до 30 ºC |
| Нива на шум | Приблиз. 47,0 (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,10 W Копиране: приблиз. 15W22 Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,9 W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,5 W* |
| Размери (Ш x В x Д) | Приблиз. 374 x 355 x 168 с прибрани тави Приблиз. 374 x 533 x 168 с издърпани тави |
| Тегло | 5.2 кг |
Напишете вашето мнение










