81,30 €
159,01 лв.
Canon PIXMA TS5150
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
2228C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TS5150 e мастилено-струйно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир) с Wi-Fi свързаност, автоматичен двустранен печат и два хартиени входа, предлагащо качествен цветен печат и удобна работа чрез мобилни приложения и 6.2 cm LCD дисплей.
Моделът осигурява гъвкава и лесна работа с документи и снимки, съчетавайки добра производителност и удобна свързаност.
Ползи:
- 3-в-1 функционалност (печат, сканиране, копиране)
- Автоматичен двустранен печат за пестене на хартия
- Двоен хартиен вход (предна касета + заден слот) за гъвкава работа с различни носители
- Wi-Fi и мобилен печат (Canon PRINT, AirPrint, Mopria)
- 6.2 cm LCD дисплей за лесно управление
- Висока резолюция на печат за качествени снимки и документи
- Поддръжка на различни формати и типове хартия
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 13,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 6,8 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10 x 15: приблиз. 43 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | PG-540 (черен) CL-541 (цветен) |
| Опционни XL патрони с мастило | PG-540XL (черен) CL-541XL (цветен) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветен печат на документи формат A4 Черен: 180 страници Черен XL: 600 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 400 страници |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветен печат на снимки формат 10 x 15 cm Черен: 2465* снимки Черен XL: 7560* снимки Цветен: 69 снимки Цветен XL: 150 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon "Everyday Use" (GP-501) Canon Matte (MP-101) Пликове |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 20 листа (фотографска хартия) или макс. 100 листа (обикновена хартия) Предна касета: макс. 100 листа (обикновена хартия) |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, B5 |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия 64 – 105 g/m², Canon фотохартия до 300 g/m² Предна касета: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Приблиз. 14 s |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: RGB всеки 16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 mm |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 20 s, sESAT: Приблиз. 4,0 ipm |
| Брой копия | 99 копия макс. |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | 6,2 cm LCD (TFT цветен) |
| Езици на дисплея | 33 избираеми езика: японски/английски (mm и инчове)/немски/френски/италиански/испански/холандски/португалски/норвежки/шведски/датски/финландски/руски/чешки/унгарски/полски/словенски/турски/гръцки/опростен китайски/традиционен китайски/корейски/индонезийски/словашки/естонски/латвийски/литовски/украински/румънски/български/тайландски/хърватски/виетнамски |
| Тип интерфейс - други | Bluetooth с ниска консумация (BLE) Приложение Message In Print PIXMA Cloud Link Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Canon Print Service плъгин (Android) Google Cloud Print Apple AirPrint Директна безжична връзка Режим "Точка за достъп" WLAN PictBridge Mopria (Android) |
| Съвместимост с ОС | Chrome OS Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Забележка: за Windows се изисква .NET Framework 4.5.2 или 4.6 OS X 10.10.5~OS X 10.11, macOS 10.12 |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 3,1 GB дисково пространство, Internet Explorer 8 Mac: връзка към интернет, 1,5 GB дисково пространство, Safari 5 Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility My Image Garden с Full HD Movie Print Бързо меню Easy-WebPrint EX (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | приблиз. 43,5(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,2 W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 0,7 W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,5 W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 11 минути Копиране: приблиз. 14 W |
| Размери (Ш x В x Д) | 425 x 147 x 315 mm |
| Тегло | 6.5 кг |
Напишете вашето мнение