709,00 €
1 386,68 лв.
Canon i-SENSYS MF465dw II
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
7188C007AA
Доставка:2-5 работни дни
Черно-бяло лазерно МФУ от висок клас с печат над 40 стр./мин, двустранно сканиране в един проход и увеличен капацитет на автоматично подаващо устройство, предлагащо разширени функции за сигурност, мобилен печат и управление на документи в натоварени офиси.
Моделът осигурява разширен контрол и ефективност при работа с големи обеми документи и чувствителна информация.
Ползи:
-
По-висок капацитет за обработка на документи
-
Подобрена сигурност и защита на данните
-
Оптимизиран работен процес при сканиране и копиране
-
Гъвкави възможности за мобилен и мрежов печат
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат |
Едностранно: До 36 ppm (A4) До 58,8 ppm (A5 хоризонтална ориентация) Двустранно: До 30,2 ipm (A4) |
| Време за загряване | Приблиз. 14 s или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз.: 5,0 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript |
| Шрифтове |
45 PCL шрифта 136 PostScript шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно ;10 mm – горе, долу, ляво и дясно (плик) |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) Печат от облак (Dropbox, GoogleDrive, OneDrive) (PDF/JPEG) Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Android; сертифицирано за работа с Mopria, приложение Canon PRINT, Canon Print Service Plug-in, IPP everywhere |
| Зареждане с хартия | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа ADF за 50 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 900 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия | Касета (стандартна и опционна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Потребителски формати: мин. 105 x 148 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Индексна карта, Плик (COM10, Monarch, C5, DL), Потребителски формати: мин. 76,2 x 127 mm, макс. 216,0 x 355,6 mm. ADF: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, Потребителски формати: мин. 48 x 85,0 mm, макс. 216 x 355,6 mm |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Тегло на хартията | Касета (стандартна и опция): 60 до 120 g/m2 Многофункционална тава: 60 до 199 g/m2 ADF: 60 до 120 g/m2 |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Сканиране | Едностранно монохромно: 50 ipm (300 x 300 dpi) Едностранно цветно: 40 ipm (300 x 300 dpi) Двустранно монохромно: 100 ipm (300 x 300 dpi) Двустранно цветно: 80 ipm (300 x 300 dpi) Едностранно монохромно: 40 ipm (300 x 600 dpi) Едностранно цветно: 20 ipm (300 x 600 dpi) Двустранно монохромно: 80 ipm (300 x 600 dpi) Двустранно цветно: 40 ipm (300 x 600 dpi) |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Файлови формати при сканиране | TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/PDF с възможност за търсене/PDF/A-1b |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване | 750 – 4000 страници на месец |
| Препоръчително натоварване | Макс. 80 000 страници на месец |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Твърд диск | 4 GB |
| Контролен панел | 12,7 cm LCD цветен сензорен екран |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Server® 2025/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016 Mac OS X версия 10.15 и по-нова Linux |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Сканиране: Сканиране към компютър: Файл: FTP (TCP/IP), SMB3.1.1 (TCP/IP) Имейл/интернет ФАКС: SMTP (изпращане), POP3 (получаване) Сканиране от компютър: TCP/IP Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP(AES), WPA2-EAP(AES), WPA3-EAP(AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | MF Scan Utility, Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк Съвместна работа с външна система за одит на сигурността (управление на информацията за сигурност и събитията) eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. Библиотека с приложения |
| Консумативи | Касета 070 Касета 070H |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: едностранно 53 dB/двустранно 52 dB Готовност: безшумно Звукова мощност: Активност: двустранно 68 dB/едностранно 67 dB Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 mm x 460 mm x 375 mm |
| Тегло | Приблиз. 16,3 кг |
Напишете вашето мнение