Canon i-SENSYS LBP673CDW II
Canon i-SENSYS LBP673Cdw II предлага същата висока скорост от 33 стр./мин и професионално цветно качество, но с обновена системна архитектура от второ поколение и разширени механизми за защита, оптимизирани за съвременни корпоративни мрежи.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Версията II надгражда доказаната печатна платформа с подобрена сигурност, хардуерна защита чрез TPM 2.0 и по-дългосрочна софтуерна поддръжка, което я позиционира като по-подходящ избор за организации със строги IT изисквания.
Ползи:
-
Скорост на печат до 33 ppm (A4) цветно и моно
-
Резолюция до 1200 × 1200 dpi
-
Автоматичен двустранен печат
-
5-редов LCD контролен панел
-
Gigabit LAN, USB и Wi-Fi
-
Поддръжка на мобилен печат (AirPrint, Mopria)
-
Съвместимост с uniFLOW Online Express
-
Печат с PIN код
-
Поддръжка на TPM 2.0 за хардуерна защита
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблиз. 16,6 секунди или по-малко след включване |
| Време за отпечатване на първо копие | Цветно: приблиз. 8,37 секунди или по-малко Монохромно: приблиз. 7,87 секунди или по-малко |
| Месечно натоварване | 750 – 4 000 страници на месец |
| Препоръчително натоварване | Макс. 50000 страници на месец |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) Поддръжка на Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Business Android; сертифицирано за работа с Mopria, Canon Print Service Plug-in, приложение Canon PRINT Business |
| Скорост на печат ч/б | Едностранно: До 33 ppm (A4) До 60 ppm (A5 хоризонтална ориентация) Двустранно: До 29,5 ipm (A4) |
| Поддържа мобилен печат и печат в облак | Отпечатвайте документи директно от услуги за съхранение в облак, като например Google Drive, DropBox и OneDrive, с централизирано управление на печата чрез поддръжка на Microsoft Universal Print |
| Подаване на хартия - стандартно | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 50 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 850 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Дебела хартия, Тънка хартия, Цветна хартия, Хартия с покритие, Предварително перфорирана, Етикет, Пощенска картичка, Плик |
| Поддържани формати хартия | Касета (Стандартна): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 98 x 148 mm макс. 216,0 x 356,0 mm. Многофункционална тава: A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Индексна карта, Плик (COM10, DL, C5, Monarch), Потребителски формати: мин. 76 x 127 mm макс. 216,0 x 356,0 mm. Касета (Опция): A4, A5, A5 (хоризонтална ориентация), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Пощенска картичка, Потребителски формати: мин. 100 x 148 mm, макс. 216,0 x 356,0 mm. |
| Поддържани грамажи хартия | Касета (стандартна и опционна): 60 до 163 g/m² (До 200 g/m² с хартия с покритие) Многофункционална тава: 60 до 176 g/m² (до 200 g/m² с хартия с покритие) |
| Двустранен печат |
Автоматичен Касета: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K Потреб. формат – мин. 148 x 148 mm макс. 216,0 x 356,0 mm 60 до 200 g/m2 |
| Процесор | 1200MHz x 2 |
| Памет | 1GB |
| Съхранение | 4 GB |
| Контролен панел | 5-редов LCD дисплей, 3 LED индикатора (задача, грешка, пестене на енергия), бутони, цифрова клавиатура с 10 бутона |
| Езици за принтери | UFRII, PCL5c3, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 45 PCL шрифта, 136 PS шрифта |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP/Mac, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WEP(64/128 бита), WPA-PSK(TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES), WAP2-EAP(AEP) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк Съвместна работа с външна система за одит на сигурността (управление на информацията за сигурност и събитията) eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. |
| Съвместимост с ОС | Windows® 11/Windows® 10/Windows® 8.1/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016/Server® 2012R2/Server® 2012 Mac OS X версия 10.12 и по-нова Linux |
| Консумативи | Касета 069 черно Касета 069H черно Касета 069 циан Касета 069H циан Касета 069 магента Касета 069H магента Касета 069 жълто Касета 069H жълто |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Звукова мощност* Активност: 65 dB или по-малко Готовност: 36 dB или по-малко Звуково налягане* Активност: Едностранно 51 dB (цветно)/50 dB (ЧБ) Двустранно 51 dB (цветно)/50 dB (ЧБ) Готовност: 25 dB * Декларирана стойност за шумови емисии съгласно ISO 7779. Въз основа на ISO9296, стойността по-долу е различна. Активност: 62 dB или по-малко |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 425 mm x 427 mm x 300 mm |
| Тегло | 17,1 кг |