Regular Price
549,00 €
Special Price
330,00 €
1 073,75 лв.
645,42 лв.
Canon i-SENSYS MF461dw II
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
7188C019AA
Доставка:2-5 работни дни
Монохромно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир) с производителност до 36 стр./мин, резолюция на печат до 1200 × 1200 dpi и автоматичен двустранен печат, оборудвано с Wi-Fi и Gigabit Ethernet свързаност, ADF и поддръжка на мобилен печат, предназначено за ефективна работа в малки и средни офис среди.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Моделът осигурява бърз монохромен печат и надеждна дигитализация с лесна мрежова интеграция.
Ползи:
- Скорост до 36 стр./мин за висока продуктивност при ежедневни задачи
- Резолюция до 1200 × 1200 dpi за ясен и четим текст
- ADF (~50 листа) за автоматично обработване на многостранични документи
- Автоматичен двустранен печат за оптимизиране на разходите за хартия
- Поддръжка на AirPrint, Mopria и Canon PRINT Business
- Wi-Fi и Gigabit Ethernet за гъвкава свързаност
- Компактен дизайн, подходящ за ограничено офис пространство
- Надеждна работа при средно натоварване
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 36 ppm |
| Време за загряване | Приблиз. 14 сек |
| Време за отпечатване на първо копие | Приблиз. 6,1 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | UFRII, PCL 5e2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | 45 PCL шрифта; 136 PostScript шрифта |
| Печат без бели полета | 5 mm – горе, долу, ляво и дясно; 10 mm – горе, долу, ляво и дясно (плик) |
| Усъвършенствани функции за печат | Криптиран защитен печат Защитен печат Печат от USB памет (JPEG/TIFF/PDF) Печат от облак (Dropbox, GoogleDrive, OneDrive) (PDF/JPEG) Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, приложение Canon PRINT Android; сертифицирано за работа с Mopria, приложение Canon PRINT, Canon Print Service Plug-in, IPP everywhere |
| Зареждане с хартия | Касета за 250 листа Многофункционална тава за 100 листа ADF за 50 листа |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 900 листа |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, етикети, пощенска картичка, плик |
| Тегло на хартията | Касета (стандартна и опционна): 60 до 120 g/m² Многофункционална тава: 60 до 199 g/m² Автоматично подаващо устройство: 60 до 120 g/m² |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Цветно, макс. ширина на сканиране: 216 mm |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Дестинации на сканиране | |
| Файлови формати при сканиране | TIFF/JPEG/PDF/Компактен PDF/Текстов PDF/PNG3 |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 100 dpi |
| Бързо набиране | До 104 набирания |
| Групово набиране | Макс. 50 дестинации в една група |
| Месечно натоварване | До 4000 стр./месец |
| Препоръчително натоварване | Макс. 80 000 стр./месец |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Твърд диск | 4 GB eMMC |
| Контролен панел | 12,7 cm LCD цветен сензорен екран |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Директна безжична връзка |
| Съвместимост с ОС |
Windows® 11/Windows® 10/Server® 2025/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016
Mac OS X версия 10.15 и по-нова Linux |
| Мрежов протокол | Печат: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Сканиране: Сканиране към компютър: Файл: FTP (TCP/IP), SMB3.1.1 (TCP/IP) Имейл/интернет ФАКС: SMTP (изпращане), POP3 (получаване) Сканиране от компютър: TCP/IP Управление: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) Сигурност: TLS1.3, IPSec, филтриране по IP адрес, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Сигурност (безжична връзка): Инфраструктурен режим: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP(AES), WPA2-EAP(AES), WPA3-EAP(AES) Режим „Точка за достъп“: WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE (AES) |
| Софтуер и управление на принтер | MF Scan Utility, Потребителски интерфейс за отдалечено управление (RUI), Кодове на отдели, Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: базиран на сървър софтуер за централизирано управление на печатен парк Съвместна работа с външна система за одит на сигурността (управление на информацията за сигурност и събитията) eMaintenance: вграден RDS позволява отдалечени eMaintenance услуги, като например отчитане на броячите, автоматично управление на консумативите и отдалечена диагностика. Библиотека с приложения |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC |
| Нива на шум | Звуково налягане: Активност: едностранно 53 dB/двустранно 52 dB Готовност: безшумно Звукова мощност: Активност: двустранно 68 dB/едностранно 67 dB Готовност: безшумно |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 mm x 460 mm x 375 mm; 689 mm x 1 081 mm x 824 mm |
| Тегло | Приблиз. 16,3 кг |
Напишете вашето мнение