100,21 €
195,99 лв.
Canon PIXMA TR4756i бял
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
5074C046AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TR4756I предлага пълна мултифункционалност с печат, сканиране, копиране и факс, автоматичен двустранен печат, ADF и Wi-Fi/Ethernet свързаност, като се различава от TR4755i единствено по цветовото и търговското си изпълнение при напълно идентични технически характеристики.
Моделът Canon PIXMA TR4756I "4 В 1" е идеално решение за домашния офис, благодарение на множенството си функции, компактен размер и безпроблемна Wi-Fi свързаност.
Ползи:
- скорост на печат 8,8 ipm монохромно/4,4 ipm цветно
- Печат на снимки без бели полета
- Безжична свързаност, приложение Canon PRINT, AirPrint (iOS) и Mopria (Android)
- Автоматичен 2-странeн печат
- Автоматично вкл./изкл.
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране, факс и облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 патрона FINE (BK, CL) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 8,8 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз.4,4 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 65 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, LTR, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило |
PG-575, PG-575XL (черно) CL-576, CL-576XL (цветно) |
| Опционни XL патрони с мастило | |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветен печат на документи формат A4 Черен: 100 страници Черен XL: 400 страници Цветно: 100 страници Цветен XL: 300 страници |
| Типове печатни носители |
Обикновена хартия Photo Paper Pro Platinum (PT-101) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101) Glossy Photo Paper "за всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N) Плик Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper) |
| Зареждане на хартия - максимално | Предна тава: макс. 100 листа (обикновена хартия) или 20 листа (фотохартия) Автоматично подаващо устройство за листове: A4, LTR: 20 листа, LGL: 5 листа |
| Формати хартия | Предна тава: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), Пликове (DL, COM10) [Потребителски формат] ширина 101,6 mm – 215,9 mm, дължина 152,4 mm – 676 mm ADF: A4, LTR, LGL |
| Поддържани грамажи хартия | Предна тава: обикновена хартия: 64 g/m² – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия Canon: макс. грамаж на хартията прибл. 300 g/m2 |
| Тип на скенера | Плосък (ADF/стъкло за документи) CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Нива на сивото: приблиз. 6,05 s (A4), приблиз. 5,69 s (LTR), (приблиз. 1,8 ms/ред (300 dpi) Цвят: прибл. 12,10 s (A4), приблиз. 11,39 s (LTR), (приблиз. 3,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сиво: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Максимален формат на документа | Стъкло за документи: A4/Letter (216 x 297 mm) ADF: A4/Letter/Legal (216 x 356 mm) |
| Скорост на копиране | ESAT/едностранно ADF (цветно): Приблиз. 2,7 ipm ESAT/едностранно ADF (черно): Приблиз. 6,4 ipm |
| Качество на копиране | 3 позиции (чернова, стандартно, високо) |
| Брой копия | 99 копия макс. |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Спецификации на факс | Тип факс-Super G3/Цветен Разделителна способност за факс: Монохромно: 8 пиксела/mm x 3,85 реда/mm (стандартно) 8 пиксела/mm x 7,7 реда/mm (фино) 300 dpi x 300 dpi (супер фино) Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс: Монохромно: приблиз. 3 s 16 Цветно: приблиз. 1 min 17 Скорост на модема:макс. 33,6 kbps (автоматично превключване към по-ниска скорост) Формат на печат:A4, LTR, LGL Памет за факс:Приблиз. 50 страници 18 Автоматично набиране: Кодове за съкратено набиране: макс. 20 позиции Групово набиране: макс. 19 позиции |
| Тип и размер на дисплея | Пълноточков LCD (монохромен) |
| Езици на дисплея |
32 избираеми езика: Японски, английски (mm и инчове), немски, френски, италиански, испански, португалски, нидерландски, датски, норвежки, шведски, фински, руски, украински, полски, чешки, словенски, унгарски, словашки, хърватски, румънски, български, турски, гръцки, естонски, латвийски, литовски, опростен китайски, корейски, традиционен китайски, индонезийски, виетнамски |
| Тип интерфейс - други | Hi-Speed USB (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/19 Wi-Fi сигурност: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Парола за администрация Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz Приложение Canon PRINT 20 Приложение Easy PhotoPrint Editor 21 |
| Съвместимост с ОС |
Windows 11、Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталирана операционна система Windows 7 и нагоре Дисплей: XGA 1024 x 768 или повече Mac: OS X 10.15.7 ~ macOS 14 Chrome OS Мобилни операционни системи: iOS®, iPadOS, Android™ |
| Свързаност | Комуникационен протокол: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2 Поддържани стандарти: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a Честотна лента: 2,4 GHz/5 GHz Обхват: на закрито 50 m ※зависи от скоростта на предаване и условията Сигурност: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) |
| Поддържани мобилни системи | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 1,5 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер Инструмент IJ Printer Assistant Редактор Easy-PhotoPrint (изтегляне) |
| Работна среда | Влажност: 20 до 80%, Температура: 15 ºC до 30 ºC |
| Нива на шум | Приблиз. 47,0 (A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W в режим на готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,8W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,4 W Време до влизане в режим на готовност: 10 мин и 6 сек Копиране: приблиз. 7 W |
| Размери (Ш x В x Д) | Приблиз. 374 x 355 x 168 с прибрани тави Приблиз. 374 x 533 x 168 с издърпани тави |
| Тегло | 5.8 кг |
Напишете вашето мнение










