Canon PIXMA MG2551S
Canon PIXMA MG2551S е мастиленоструйно мултифункционално устройство „3 в 1“ за формат A4, предназначено за основни задачи като печат, сканиране и копиране в компактна настолна форма. Моделът използва FINE касети с резолюция до 4800 × 600 dpi, разполага с USB свързаност и осигурява стабилна работа при ниско енергийно потребление.
Идеалното многофункционално устройство за всекидневно отпечатване, сканиране и копиране. От изпълнени с текст документи до семейни снимки - компактното устройство Canon PIXMA MG2551S е създадено за качество и лесно използване. Моделът предлага невероятна стойност за цената си: изгоден домашен принтер, който отпечатва документи и снимки с превъзходно качество.
Ползи:
- FINE патрон: удобно и лесно за смяна
- Мастила PIXMA XL- опционни патрони с голям капацитет
- Автоматично включване
- Тих режим
- Easy-PhotoPrint Editor
| Основни функции | Печат, копиране, сканиране |
| Резолюция на печат | 4800 x 600 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 8,0 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 4,0 ipm |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | PG-545 (черно) CL-546 (цветно) |
| Опционни XL патрони с мастило |
PG-545XL (черно) CL-546XL (цветно) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Черен: 180 страници Черен XL: 400 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 300 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Пликове Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Glossy “За всекидневна употреба” (GP-501) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 60 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, Letter, Legal; фотохартия: 10x15 cm, 13x18 cm Пликове: DL, COM10 |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64 - 105 g/m2, фотохартия Canon: до 275 g/m2 |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) |
Цветно: 48 бита / 24 бита Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 mm |
| Скорост на копиране | FCOT: Приблиз. 31 сек Приблиз. 1.6 ipm |
| Брой копия | 21 копия (макс.) |
| Съвместимост с ОС | Windows 11 Windows 10 (32 бита) Windows 10 (64 бита) Windows 8,1 (32 бита) Windows 8,1 (64 бита) Windows 8 (32 бита) Windows 8 (64 бита) Windows 7 (32 бита) Windows 7 (64 бита) Windows Vista (32 бита) Windows Vista (64 бита) Windows XP (32-bit) Забележка: за Windows се изисква .NET Framework 4 или .NET Framework 4.5. За Windows XP се изисква XPS Essentials Pack. От Mac OS X v10.7.5 до Mac OS X v10.14 (Sonoma) |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 3,1GB дисково пространство, Internet Explorer 8 Mac: връзка към интернет, 1,5 GB дисково пространство, Safari 5 Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,4 W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 1,0 W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,0 W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 7 минути |
| Размери (Ш x В x Д) | 426 x 306 x 145 мм |
| Тегло | 3,5 kg |