Canon PIXMA G640
Canon PIXMA G640 е мастилено-струен принтер със система за мастила с голям капацитет, предназначен за икономичен и прецизен цветен печат. Моделът осигурява стабилно възпроизвеждане на цветовете и добра детайлност при изображения и документи.
Поддържа различни типове хартия и формати, като съчетава компактни размери с надеждна работа и ниски разходи за печат.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Мултифункционален принтер Canon PIXMA G640 е първият от серия G с шест багрилни мастила, предлагащ високо качество на снимките и огромна икономия при печат в голям обем, сканиране и копиране.
Ползи:
- Цветен печат с фото качество - 6 бр мастила
- Безжичен печат с Wi-Fi
- Двуредов LCD дисплей
- Капацитет за задно подаване на -100 листа
- Печат на снимки без полета, до А4
- Консумативи с голям капацитет - 3800 снимки, 1 комплект бутилки с мастило
- Многофункционално решение „3 в 1“: печат, сканиране и копиране
| Основни функции | Wi-Fi, печат, сканиране и копиране, облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 печатащи глави FINE (лява: BK/R/Gy, дясна: C/M/Y) Принтер със зареждаеми патрони |
| Скорост на печат ч/б | приблиз. 3,9 ipm |
| Скорост на печат цветно | приблиз. 3,9 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 4" x 6" (10 x 15 cm): прибл. 47 секунди |
| Печат без бели полета | Да A4, LTR, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 7" x 10" (18 x 25 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), Square 5" x 5" (127 mm x 127 mm), Square 3,5" x 3,5" (89 mm x 89 mm), формат „кредитна карта“ 55 mm x 91 mm (2,17" x 3,58") |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-43 - BK GI-43 - C GI-43 - M GI-43 - Y GI-43 - R GI-43 - GY |
| Опционни XL патрони с мастило | Не |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Черно: 3700 страници Цветно: 8 000 страници |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветно отпечатване на снимки 4" x 6" (10 x 15 cm) Цветно: 3800 снимки |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "за всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Premium Fine Art Rough Повторно лепяща се фотохартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Хартия за трансфер върху тъмен текстил (DF-101), Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101), Двустранна матова хартия (MP-101D) Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper), Картон (произведен от Neenah Paper и INKPRESS), Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, A6, B5, Legal, Letter |
| Формати хартия | A4, A5, B5, A6, LTR, LGL, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 7" x 10" (18 x 25 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), Square 5" x 5" (127 mm x 127 mm), Square 3,5" x 3,5" (89 mm x 89 mm), формат „кредитна карта“ 55 mm x 91 mm (2,17" x 3,58") Пликове (DL, COM10, C5, Monarch), |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | A4/LTR |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 25 s sESAT: прибл. 2,9 ipm |
| Брой копия | 99 макс. |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Тип и размер на дисплея | Пълноточков LCD (монохромен) |
| Тип интерфейс - други | Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Приложение Creative Park Приложение Easy PhotoPrint Editor Поддръжка на интелигентен асистент и автоматизация Amazon Alexa™ Google Assistant™ |
| Съвместимост с ОС | Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер и инструмент IJ Printer Assistant са налични за следните операционни системи. Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 Mac: OS X 10.12.6 ~ macOS 10.15 Chrome OS |
| Поддържани мобилни системи | iOS®, iPadOS, Android™ |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 1,5 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер IJ Printer Assistant Tool Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC |
| Нива на шум | приблиз. 50,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,2W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,6 W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,2W Време до влизане в режим на готовност: 11 минути и 4 секунди* Копиране: приблиз. 16W |
| Размери (Ш x В x Д) | приблиз. 445 x 340 x 136 mm (прибрани тави) |
| Тегло | 6.6 кг |

