Canon PIXMA G4470
Canon PIXMA G4470 е мастилено-струйно многофункционално устройство 4 в 1. Моделът разполага със система за мастила с голям капацитет и комбинира функции за печат, сканиране, копиране и факс в едно устройство. Поддържа автоматичен двустранен печат и безжична свързаност, което улеснява обработката на документи и намалява разходите при по-натоварена работа.
Промоция "3 години гаранция" след регистрация на адрес: https://canon-cee-3yw-b2b.sales-promotions.com/bg/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=23
Валидност до 31.12.2026 г.
Намалете значително разходите си за домашен печат с този бърз и лесен за използване принтер „4 в 1“ със зареждаеми патрони за мастило, Wi-Fi и автоматично подаващо устройство.
Ползи:
- ниски експлоатационни разходи
- лесна поддръжка у дома
- печат върху различни печатни носители
- ADF за 35 листа
- Wi-Fi свързаност
- лесна работа с LCD дисплей от 1,3"
| Основни функции | Печат, сканиране, копиране и факс с автоматично подаващо устройство за документи, Wi-Fi и облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Печатаща глава FINE (черно и цветно) Принтер със зареждаеми патрони за мастило |
| Скорост на печат ч/б | приблиз. 11 ipm |
| Скорост на печат цветно | приблиз. 6,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 45 секунди |
| Печат без бели полета | да, Да A4, B5, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", квадратен формат (89 mm x 89 mm), Квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | GI-41 (PGBK) GI-41 (C) GI-41 (M) GI-41 (Y) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветно отпечатване във формат A4 Черно: 6000 страници (в икономичен режим 7600 страници) Цветно: 7700 страници (в икономичен режим 8100 страници) *Приблизителен допълващ капацитет Патрон за поддръжка MC-G04 (Сменяема от потребителя) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Цветно отпечатване на снимки 10 x 15 cm Цветно: 2 200 снимки *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Red Label Superior 80 g/m2 (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213) Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101), Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N), Плик, Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Повторно лепяща се фотографска хартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Хартия за трансфер върху светъл текстил (LF-101), Двустранна матова хартия (MP-101D) |
| Формати хартия | A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, Executive (184,2 mm x 266,7 mm), Legal (215 mm x 345 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", пликове DL, пликове COM10, пликове C5, квадратен формат (89 mm x 89 mm), квадратен формат (127 mm x 127 mm), формат „кредитна карта“ (91 mm x 55 mm) [Потребителски формат] ширина 55 mm – 216 mm, дължина 89 mm – 1200 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Задна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m² Специална хартия на Canon: макс. грамаж на хартията: прибл. 265 g/m² (Photo Paper Plus Glossy II PP-201) |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi), Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | A4/LTR |
| Скорост на копиране | sFCOT: Приблиз. 23 s, sESAT: Приблиз. 3,2 ipm |
| Качество на копиране | 3 нива (икономично, стандартно, високо) |
| Брой копия | 99 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | 25%- 400% (през стъпка от 1%) Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Спецификации на факс | Тип факс: Super G3/Цветен Разделителна способност за факс: Монохромно: до 300 x 300 dpi Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс Монохромно: приблиз. 3 s (33,6 kbps)15 Цветно: приблиз. 1 min (33,6 kbps)16 Памет за факс: До 50 страници17 Групово набиране Макс. 19 позиции |
| Тип и размер на дисплея | 1,35"/3,4 cm квадратен LCD (монохромен) |
| Съвместимост с ОС | Windows 11, Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Драйвер за принтер, IJ Printer Assistant Tool и IJ Network Device Setup Utility са налични за следните ОС. Windows Server 2008 R2 SP1、Windows Server 2012 R2、Windows Server 2016、Windows Server 2019、Windows Server 2022 Mac: OS X 10.14.6 ~ macOS 12 Chrome OS |
| Свързаност | Стандартен интерфейс: Hi-Speed USB (USB порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a/ac Wi-Fi сигурност: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Парола за администрация Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz Безжичен PictBridge Мобилни приложения Приложение Canon PRINT Приложение Creative Park Приложение Easy PhotoPrint Editor Функции на принтер Софтуер Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link (печат) Плъгин Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) Поддръжка на интелигентен асистент и автоматизация Amazon Alexa™ |
| Поддържани мобилни системи | Мобилни операционни системи: iOS®, Android™ |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0 GB или повече Mac: 1.0 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер IJ Printer Assistant Tool |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | приблиз. 48,0 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,1 W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,6 W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,0W Време до влизане в режим на готовност: 11 минути и 1 секунда Копиране: приблиз. 15W |
| Размери (Ш x В x Д) | Приблиз. 416 x 337 x 212 mm (с прибрани тави);Приблиз. 416 x 556 x 268 mm (с издърпани тави) |
| Тегло | 7.2 кг |



