1 379,98 €
2 699,01 лв.
Canon imagePROGRAF PRO-1100
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6856C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon imagePROGRAF PRO-1100 е висок клас мастилено-струен принтер, предназначен за печат с изключителна детайлност и дълбочина на цветовете. Благодарение на разширената система с пигментни мастила, моделът постига прецизни цветове, плътно черно и равномерни преливания.
Принтерът поддържа печат в по-големи формати и работа с различни видове хартия, като осигурява надеждно качество и контрол при всяка разпечатка.
С по-дълбоко черно, по-наситени сини нюанси и фини детайли, този A2 принтер доставя професионални резултати и дълготрайна стойност на разпечатките.
Ползи:
- Пигментно мастило LUCIA PRO II
- Печат до 43.2 x 55.9 см без бели полета
- Максимална дължина на копието:120 см
- Максимална резолюция:2400x1200 dpi
- 12 единични мастила
- 3" цветен екран LCD
- USB, Ethernet и Wi-Fi 5 свързаност
- Chroma Optimizer за печат на гланцови хартии
- Съвместим с Windows, macOS, iOS, Android
| Основни функции | Фото принтер |
| Резолюция на печат | 2400 x 1200 dpi |
| Технология на печат | Мастилено-струен печат, 12 мастила |
| Скорост на печат ч/б | A2 приблиз. 6 min |
| Скорост на печат цветно | A2 приблиз. 3 min 40 s |
| Печат без бели полета | A4, A3, A3+, A2, 4" x 6", 5" x 7", 8" x 10", 10" x 12", 14" x 17", 17" x 22", LTR |
| Печатаема зона | Печат без бели полета: Горно/долно/дясно/ляво поле: всяко 0 mm Печатане без бели полета: Горно поле:3 mm, долно поле:5 mm, ляво/дясно поле: всяко 3,4 mm (Формати, различни от Letter или Legal) или Square 5" горно/долно/дясно/ляво поле: всяко 6,0 mm Препоръчително горно/долно поле за хартия Fine Art: всяко 25 mm |
| Стандартни патрони с мастило | Патрони с мастило LUCIA PRO II: PFI-4100 MBK/ PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/PGY/R/B/CO Тип: Canon Bubble-jet on Demand Конфигурация на главата:12 цвята интегриран тип (чипове с 4 цвята x 3) Стъпка на дюзата:600 dpi x 2 реда |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Брой снимки 10 x 15 cm Матово черно (MBK): 6070 снимки* Фоточерно (PBK): 2220 снимки* Сиво (GY): 1870 снимки* Фотосиво (PGY): 3685 снимки* Фотоциан (PC): 4785 снимки* Циан (C): 5420 снимки* Фотомагента (PM): 4050 снимки Магента (M): 4735 снимки* Жълто (Y): 3415 снимки Червено (R): 5675 снимки* Синьо (B): 5580 снимки* Chroma Optimizer (CO): 925 снимки *Приблизителен допълващ капацитет Брой цветни снимки A2 Матово черно (MBK): 1315 снимки* Фоточерно (PBK): 206 снимки* Сиво (GY): 133 снимки* Фотосиво (PGY): 348 снимки* Фотоциан (PC): 555 снимки* Циан (C): 700 снимки* Фотомагента (PM): 404 снимки* Магента (M): 905 снимки* Жълто (Y): 320 снимки Червено (R): 760 снимки* Синьо (B): 805 снимки* Chroma Optimizer (CO): 90 снимки* *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Горна тава: Обикновена хартия, Photo Paper Pro Platinum (PT-101),/Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201),/Matte Photo Paper (MP-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), лека фотохартия, тежка Fine Art Paper, Japanese Paper Washi, платно Ръчно подаване: Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Matte Photo Paper (MP-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Premium Fine Art Rough (FA-RG1), Premium Fine Art Smooth (FA-SM1), лека фотохартия, тежка фотохартия, тежка Fine Art Paper, екстра тежка Fine Art Paper, хартия за художествени творби с висока плътност, Japanese Paper Washi, платно, фотохартия Baryta |
| Поддържани формати хартия | Горна тава: Обикновена хартия, Photo Paper Pro Platinum (PT-101),/Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201),/Matte Photo Paper (MP-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), лека фотохартия, тежка Fine Art Paper, Japanese Paper Washi, платно, Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Matte Photo Paper (MP-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Premium Fine Art Rough (FA-RG1), Premium Fine Art Smooth (FA-SM1), лека фотохартия, тежка фотохартия, тежка Fine Art Paper, екстра тежка Fine Art Paper, хартия за художествени творби с висока плътност, Japanese Paper Washi, платно, фотохартия Baryta |
| Тегло на хартията | Горна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m2 Оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m Ръчно подаване: оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m, или дебелина на хартията 0,1 ~0,6 mm или по-малко |
| Тип интерфейс - PC / Mac | USB B порт: Hi Speed USB |
| Свързаност | Безжична LAN Поддържани стандарти: IEEE802.3ab (1000BASE-T)/IEEE802.3u (100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T) Скорост на прехвърляне: 10 Mbps/100 Mbps/1000 Mbps (автоматично превключване) Защита: IEEE802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) Безжична LAN Поддържани стандарти: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a/IEEE802.11ac 2,4 GHz канал: EUM/EMB 5 GHz канал: САМО GB Обхват: на закрито 50 M* * зависи от скоростта на предаване и условията Защита: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) WPA-EAP(AES)* WPA2-EAP(AES)* WPA3-EAP(AES)* * налично IEEE802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) Директна връзка (безжична LAN) |
| Мобилни приложения | Приложение Canon PRINT (iOS или Android) Cloud Link Apple AirPrint Mopria за Android |
| Поддържани операционни системи | Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Windows 117 Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 Mac OS OS11.7.10 – OS14 Chrome OS |
| Поддържани мобилни системи | iOS Android |
| Софтуер в комплекта | Professional Print & Layout |
| Източник на захранването | AC 100-240V(50-60Hz) |
| Консумация на енергия | Печат (приблиз. 38 W)3 Режим на готовност (покой) (приблиз. 1,2 W) ИЗКЛ. (приблиз. 0,1 W) Режим на покой (Erp Lot26) приблиз. 2,3 W |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Размери (Ш x В x Д) | приблиз. 723 x 435 x 285 mm |
| Тегло | 32,4 кг |
Напишете вашето мнение





