183,55 €
358,99 лв.
Ricoh монохромен принтер SP 230DNW
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
408291
Доставка:2-5 работни дни
SP 230DNw прави отпечатването просто - с лесна настройка, тава за хартия с висок капацитет, безжична връзка и скорост на печат от 30 ppm. Новите принтери SP 230DNw спомагат за създаването на благоприятна работна среда. Компактните размери ще бъдат особено необходими в малки офис помещения, а ниското ниво на шум позволява на служителите да се съсредоточат върху професионалните си задължения. Отделна тонер касета и барабан с голям капацитет спомагат за по-нататъшно намаляване на разходите.
Принтерите SP 230DNw правят печатането лесно и бързо. Удобен дизайн, тава с голям капацитет, която не изисква често зареждане на хартията, възможността за безжично свързване и първа разпечатка след 8,5 секунди осигурява непрекъснатост на задачите. Този тих, компактен принтер ви позволява да се концентрирате изцяло върху работата.Благодарение на поддръжката на AirPrint, Mopria и Google Cloud Print за кабелна и безжична връзка, печатането става още по-бързо и по-ефективно.
Ползи
- Най-нисък шум в своя клас - по-малко от 49B (A)
- Скорост на печат 30 страници в минута
- Удобен LCD дисплей
- Поддържа хартия с плътност от 60 до 230 g / m2
- Високо качество на печат при 1200 x 1200 dpi
- Стартова тонер касета с капацитет 700 стр.
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 2400 x 600 dpi |
| Време за загряване | 28 s |
| Време за отпечатване на първо копие | Време за отпечатване на 8,5 секунди или по-малко — от режим на готовност, 17,5 секунди или по-малко — от режим на заспиване |
| Месечно натоварване | До около 3 000 страници месечно |
| Скорост на печат ч/б | 30 стр./мин. – едностранно; 7,5 стр./мин. – двустранно |
| Поддържа мобилен печат и печат в облак | Да |
| Подаване на хартия - стандартно | до 251 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | до 251 листа |
| Поддържани формати хартия | Тънка хартия, обикновена хартия, дебела хартия, по-дебела хартия, рециклирана, висококачествена хартия, етикети, пликове |
| Поддържани грамажи хартия | 60 – 163 g/m² |
| Двустранен печат | Да |
| Памет | 128 MB |
| Контролен панел | 1-line LCD |
| Интерфейс | USB 2.0 10Base-T/100Base-Tx (Ethernet) IEEE 802.11b/g/n (Wireless LAN) |
| Съвместимост с ОС | Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows 7 Windows 8.1 Windows Server 2012 WIndows Server 2012 R2 Windows 10 Windows Server 2016 OS X Native—10.11 or later |
| Мрежов протокол | TCP/IP, IPv4 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 356 x 360 x 183 mm |
| Тегло | приблиз. 7.3 кг |
Напишете вашето мнение