Canon скенер imageFORMULA CR-150N*
Canon CR-150N е компактен и високоскоростен скенер за чекове и ваучери, предназначен за търговски обекти и банкови среди с интензивен документооборот. Устройството обработва до 150 чека в минута (до 12 000 на ден), разполага с LAN връзка, вграден импринтер и слот за сканиране на карти. Благодарение на малките си размери е идеално решение за работа в ограничени пространства, като същевременно предлага надеждно цветно сканиране на лични документи и банкови карти с високо качество.
Скенерът за чекове и ваучери, който е перфектен за търговски обекти и банкиране. С малките си размери той е великолепен за тесни пространства, може да обработва до 150 чека в минута – 12 000 на ден – и предлага цветно сканиране на лични документи и банкови карти.
Ползи:
- Високоскоростно сканиране на 150 чека в минута
- Двустранно сканиране
- Максимален брой сканирания ден: 12 000
- Ултразвуково разпознаване на два едновременно поети листа
- USB хъб за допълнителна гъвкавост
| Тип скенер | Компактен скенер за чекове с ADF и импринтер |
| Сканиращ сензор | CIS (Contact Image Sensor) |
| Източник на светлина | RGB LED |
| Страна на сканиране | Двустранно |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | CR-120: 120 cpm |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | CR-120: 120 cpm |
| Изходен режим | Черно-бяло, фино филтриране на текст, дифузия на грешки, 256 нива на сивото, 16 нива на сивото, 24-битов цвят (само за карти) |
| Препоръчително натоварване | До 12 000 стр./ден |
| Спецификации на документите | Подаване на документи: Автоматично/без отделяне; Размер на документ: Ширина: 60 – 108 mm Дължина: 90 – 245 mm Режим за дълги документи: 2m; Дебелина и плътност на документите: 0,08 - 0,20 mm 64 – 157 g/m2; Капацитет на подаване: 150 листа или стек 15 mm; Изходен капацитет: 200 листа; |
| Специални функции | Автоматично разпознаване на формат на страницата, Отстраняване на цвят/подобряване, Фино филтриране на текст, Импринтер, Отстраняване на рамки, Подчертаване ръбове, Добавка, IQA, Настройка на контраста, MOCR/MICR, Корекция на изкривяването, Корекция отклонението на цвета, OCR, Корекция на сенки, Задаване на зона за сканиране, MultiStream |
| Софтуер и управление на принтер | OS Support Microsoft Windows 7 x32 и x64 Edition (SP1 или по-нов) Microsoft Windows 8.1 x32 и x64 Edition Microsoft Windows 10 x32 и x64 Edition Microsoft Windows Server 2008R2 Microsoft Windows Server 2012R2 Microsoft Windows Server 2016; Drivers and applications ISIS / TWAIN Canon Scanning Utility Ranger драйвер imageFORMULA Utility или уеб-меню – (уеб-меню е налично само когато скенерът е свързан с LAN кабел) |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 170 x 239 x 204 mm |
| Тегло | Приблиз. 3,5 кг |