2 459,00 €
4 809,39 лв.
Canon скенер imageFORMULA ScanFront 400
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
1255C003AF
Доставка:2-5 работни дни
Canon ScanFront 400 е самостоятелен мрежов документен скенер с вграден 10.1" сензорен дисплей, предлагащ двустранно сканиране в един проход със скорост до 45 стр./мин (90 изображения/мин), оборудван с LAN свързаност и възможност за директно сканиране към имейл, мрежови папки и облачни услуги без необходимост от компютър.
Мощен самостоятелен мрежови скенер, който предлага бързо, лесно и надеждно сканиране на различни формати и типове документи директно във Вашия бизнес процес. Идеален за работа във вътрешни отдели и места за обслужване на клиенти в предприятия от всякакъв размер.
Ползи:
- двустранно сканиране;
- 10.1 - инчов сензорен дисплей;
- съвместимост с UniFlow - за подобряване работните процеси при сканиране ;
- поддръжка на широка гама печатни носители - А4, А5, визитни картички, дълги документи (до 3 метра), пластмасови карти, паспорти и А3 документи в режим фолио;
- функции за сигурност на устройството и документите.
| Тип скенер | ADF мрежов скенер за документи |
| Сканиращ сензор | 1-редов CMOS CIS сензор |
| Източник на светлина | RGB LED |
| Страна на сканиране | Двустранно |
| Интерфейс | USB 2.0, Ethernet: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 45 ppm.; 90 ipm |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 45 ipm; 90 ppm |
| Препоръчително натоварване | До 6000 стр./ден |
| Дестинации на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, PC/Server (SMB,FTP), USB памет |
| Файлови формати при сканиране | JPEG, PDF, TIFF |
| Спецификации на документите | Хартия Ширина: 50 – 216 mm Дължина: 54 – 356 mm (3048 mm в режим на дълъг документ) Дебелина (включено разделяне): 27 – 209 g/m² (0,04 – 0,25 mm) Дебелина (изключено разделяне): 27 – 255 g/m² (0,04 – 0,30 mm); Визитна картичка Формат: 50 x 85 mm Дебелина: до 380 g/m² (0,35 mm); Карта Размер: 54 x 86 mm (стандарт ISO) Дебелина: 1,4 mm Само хоризонтално подаване, макс. 10 карти или 1 ембосирана; Паспорт Използвайте носещ лист за паспорт (опция) Дебелина: до 6 mm (включително носещ лист); Капацитет за подаване на документи 85 листа (A4, 80 g/m²) |
| Специални функции | Сканиране, споделена папка; Сканиране към имейл; Сканиране към FTP; Сканиране, факс (през услуга за интернет факс); Сканиране, принтер (FTP отпечатване); Сканиране към USB памет; Протоколи: TCP/IP (IPV4), DNS, DHCP, SMB, NTP, HTTP, FTP, SFTP, защитено изпращане (FTPS и SMTPS), WebDAV, LDAPS; IP адрес: Получен автоматично (поддържа се DHCP) или фиксиран; Поддръжка на директория: Active Directory (NTLM удостоверяване); OpenLDAP (опростено удостоверяване); |
| Софтуер и управление на принтер |
ScanFront Administration Tool Уеб приложение ScanFront 400 SDK1 Вграден ScanFront 400 SDK1 |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | Със затворени тави: 305 х 230 х 282 mm; С отворени тави: 305 x 366 x 629 mm |
| Тегло | 4.5 кг |
Напишете вашето мнение