Regular Price
1 675,73 €
Special Price
920,00 €
3 277,44 лв.
1 799,36 лв.
Ricoh МФУ IM 370 B/W + консуматив 842610
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
423502_842610
Промоцията е валидна до 30-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Монохромно A4 лазерно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, опционален факс) с производителност до 37 стр./мин, резолюция на печат 1200 × 1200 dpi и 7" Smart Operation Panel, оборудвано с двустранно сканиране, мрежова и мобилна свързаност и Always Current Technology за интелигентно управление в съвременни офис среди.
Моделът предлага балансирана комбинация от производителност, сигурност и компактност, като осигурява ефективна обработка и дигитализация на документи.
Ползи:
- Скорост на печат до 37 стр./мин за бърза обработка на документи
- Резолюция 1200 × 1200 dpi за прецизен текст и графика
- 7" Smart Operation Panel за лесно управление и персонализация
- Двустранно сканиране чрез ADF за по-висока продуктивност
- Always Current Technology – възможност за актуализация и разширяване на функциите
- Поддръжка на AirPrint, Mopria и Ricoh Smart Device Connector
- Мрежова свързаност (Gigabit Ethernet) и опционален Wi-Fi
- Разширени функции за сигурност – защита на данни и контрол на достъп
- Компактен A4 дизайн, подходящ за ограничено офис пространство
- Подходящ за малки и средни работни групи с умерено до високо натоварване
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | 44 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 4.7 s |
| Езици за принтери | PCL5e, PCL6, PostScript 3 (emulation), PDF direct (emulation), MediaPrint (TIFF) |
| Скорост на печат ч/б | 37 ppm |
| Подаване на хартия - стандартно | 500 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 2100 листа |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия, Рециклирана хартия, Специална хартия, Цветна хартия, Фирмени бланки, Предварително отпечатана хартия, Пликове, Етикети |
| Поддържани формати хартия | A4, A5, A6, B5, B6 Bypass tray A3, A4, A5, A6, B5, B6, Envelopes, Custom Size paper: Width: mm - mm, Length: mm - mm |
| Поддържани грамажи хартия | Trays 60 - 162 g∕m² ; Bypass 52 - 216 g∕m² ;Duplex 52 - 162 g∕m² |
| Двустранен печат | ДА |
| Процесор | Marvell 88PA6270 1.2GHz |
| Памет | 6 GB |
| Съхранение | 256GB |
| Контролен панел | 7" Smart Operation Panel |
| Интерфейс |
Ethernet 10 base-T∕100 base-TX∕1000 base-T, USB Host I∕F Type A, USB Device I∕F Type B, Bluetooth Опция: Wireless LAN (IEEE 802.11a∕b∕g∕n), USB Device Server Option |
| Съвместимост с ОС | Windows® environments Windows® 8.1, Windows® 10, Windows® 11, Windows® Server 2012, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2016, Windows® Server 2019, Windows® Server 2022 Mac OS environments Macintosh OS X v10.15 or later UNIX environments UNIX Sun® Solaris, HP-UX, SCO OpenServer, RedHat® Linux, IBM® AIX SAP® environments SAP® R/3®, SAP® S/4® |
| Мрежов протокол | TCP/IP |
| Софтуер и управление на принтер | Apple AirPrint, Mopria®, Ricoh Smart Device Connector |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 374 x 493 x 640 mm |
| Тегло | 41 кг |
Напишете вашето мнение