105,00 €
205,36 лв.
Canon PIXMA TS3351 All-In-One, White - очаква доставка
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
3771C026AA
Доставка:2-5 работни дни
Достъпен, стилен и функционален Pixma TS3351 предлага Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и връзка към облак. Снабден с лесен за използване монохромен 1,5" LCD дисплей и FINE патрони с XL варианти за ясен текст на документите и снимки с ярки цветове без бели полета до 5" x 7".
Насладете се на многофункционалност и безжична свързаност. Отпечатвайте, сканирайте и се свързвайте с облака чрез приложението Canon PRINT или отпечатвайте с AirPrint (iOS) и Mopria (Android).
Ползи:
- Патрони FINE с XL варианти - удължете времето между допълването с мастило и допълнителните XL касети за смяна
- Безпроблемна свързаност - приложение Canon PRINT, AirPrint (iOS) и Mopria (Android)
- Връзка към облака - PIXMA Cloud Link чрез приложението Canon PRINT*
- Лесно зареждане с хартия - задна тава: макс. 60 листа (обикновена хартия)
- Снимки без бели полета - Снимки без бели полета до 5 x 7"
| Основни функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране и облак |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 FINE патрона (черен и цветен) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 7,7 ipm |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 4,0 ipm |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 65 секунди |
| Печат без бели полета | Да (13x18 cm, 10x15 cm, 13x13 cm) |
| Двустранен печат | Ръчен |
| Стандартни патрони с мастило | PG-545 (черно) CL-546 (цветно) |
| Опционни XL патрони с мастило | PG-545XL (черно) CL-546XL (цветно) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Цветен печат на документи формат A4* Черен: 180 страници Черен XL: 400 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 300 страници *Деклариран капацитет на отпечатване съгласно стандарта ISO/IEC 24711. Стойностите са измерени при непрекъснат печат. |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | 10 x 15 cm снимка * Черно: 1445** снимки Черно XL: 3520* снимки Цветно: 55 снимки Цветно XL: 90 снимки *Приблизителен допълващ капацитет **Деклариран капацитет на отпечатване съгласно ISO/IEC 29102. Стойностите са измерени при непрекъснат печат. |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Гланцирана фотохартия „За всекидневна употреба“ (GP-501) Сваляеми фотостикери (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) |
| Зареждане на хартия - максимално | Задна тава: макс. 60 листа (обикновена хартия) |
| Формати хартия | Обикновена хартия: A4, A5, B5, Letter, Legal Фотохартия: 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm [Потребителски формат] ширина 89 mm – 215,9 mm, дължина 127 mm – 676 mm |
| Поддържани грамажи хартия | Обикновена хартия: 64–105 g/m² Фотохартия Canon: до 275 g/m² |
| Тип на скенера | CIS плосък скенер за снимки и документи |
| Разделителна способност на скенера | 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сивото: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit/8 bit Нива на сивото: 16 бита/8 бита |
| Максимален формат на документа | 216 x 297 mm |
| Скорост на копиране | sESAT: Приблиз. 3 ipm |
| Брой копия | 20 копия (макс.) |
| Мащаб на копиране | В цяла страница* *Налично само за L/4 x 6/2L/5 x 7/5 x 5 квадратна |
| Тип и размер на дисплея | 3,8 cm сегментен монохромен LCD |
| Тип интерфейс - други | Мобилни приложения: Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Easy-PhotoPrint Editor Приложение Message In Print PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Режим "Точка за достъп" WLAN PictBridge Mopria (Android) |
| Съвместимост с ОС | Chrome OS Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. OS X 10.11.6, macOS 10.12~macOS 10.14 |
| Поддържани мобилни системи | iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 2.0 GB или повече Mac: 1.0 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. Дисплей: 1024 x 768 XGA |
| Софтуер в комплекта | MP Driver, включително Scanning Utility Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) |
| Работна среда | Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | приблиз. 53,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W Готовност (свързан с PC чрез USB): приблиз. 1,7W (изключена лампа за сканиране) Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,7W (изключена лампа за сканиране) Време до влизане в режим на готовност: 10 мин 38 сек Копиране: приблиз. 11W |
| Размери (Ш x В x Д) | 435 x 145 x 316 mm |
| Тегло | 3,9 kg |
Напишете вашето мнение



