74,14 €
145,01 лв.
Canon PIXMA TR4650 BLACK
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5072C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon PIXMA TR4650 е компактно мастилено-струйно мултифункционално устройство (принтер, скенер, копир, факс) с Wi-Fi свързаност, автоматичен двустранен печат и ADF, предлагащо лесна интеграция с мобилни устройства и облачни услуги за ефективна работа в домашен офис и малки бизнес среди.
Моделът комбинира многофункционалност и свързаност за гъвкава обработка на документи и дистанционен печат.
Ползи:
- 4-в-1 функционалност (печат, сканиране, копиране, факс)
- Автоматичен двустранен печат за пестене на хартия
- ADF (автоматично подаващо устройство) за обработка на многостранични документи
- Wi-Fi свързаност и мобилен печат (Canon PRINT, AirPrint, Mopria)
- Директна връзка с облачни услуги за сканиране и печат
- Лесна настройка и управление чрез мобилно приложение
- Компактен дизайн, подходящ за домашен офис
| Основни функции | Безжична връзка, печат, копиране, сканиране, факс и облачна връзка |
| Резолюция на печат | 4800 x 1200 dpi |
| Технология на печат | 2 патрона FINE (BK, CL) |
| Скорост на печат ч/б | Приблиз. 8,8 ipm (19 стр./мин.) |
| Скорост на печат цветно | Приблиз. 4,4 ipm (10 стр./мин.) |
| Скорост на фотопечат | Без бели полета 10x15cm: приблиз. 65 секунди |
| Печат без бели полета | Да (A4, LTR, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm) |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Стандартни патрони с мастило | PG-545 (черно) CL-546 (цветно) |
| Опционни XL патрони с мастило | PG-545XL (черно) CL-546XL (цветно) |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на документи | Черен: 180 страници Черен XL: 400 страници Цветен: 180 страници Цветен XL: 300 страници |
| Типове печатни носители | Обикновена хартия Photo Paper Pro Platinum (PT-101) Photo Paper Pro Luster (LU-101) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matte Photo Paper (MP-101) Glossy Photo Paper "всекидневна употреба" (GP-501) High Resolution Paper (HR-101N) Плик Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Red Label Superior (WOP111) Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Повторно лепяща се фотографска хартия (RP-101) Магнитна фотохартия (MG-101) Поздравителна картичка (произведена от Avery и RedRiverPaper) |
| Зареждане на хартия - максимално | Макс. 100 листа обикновена хартия Макс. 20 листа фотохартия |
| Формати хартия | Предна тава: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" x 6" (10 x 15 cm), 5" x 7" (13 x 18 cm), 8" x 10" (20 x 25 cm), пликове (DL, COM10) [Потребителски формат] ширина 101,6 mm – 215,9 mm, дължина 152,4 mm – 676 mm ADF: A4, LTR, LGL |
| Поддържани грамажи хартия | Предна тава: обикновена хартия: 64 g/m² – 105 g/m² или поддържани оригинални хартии на Canon Хартия Canon: макс. грамаж на хартията прибл. 300 g/m² (Photo Paper Pro Platinum PT-101) |
| Тип на скенера | Плосък (ADF/стъкло за документи) CIS цветен скенер |
| Разделителна способност на скенера | До 600 x 1200 dpi |
| Скорост на сканиране на формат A4 | Цветно: 3,5 ms/ред (300 dpi) Нива на сиво: 1,5 ms/ред (300 dpi) |
| Дълбочина при сканиране (вход/ изход) | Цвят: RGB всеки16 bit / 8 bitОбикновена хартия Нива на сивото: 16 бита / 8 бита |
| Максимален формат на документа | Стъкло за документи: A4/Letter (216 x 297 mm) ADF: A4/Letter/Legal (216 x 356 mm) |
| Скорост на копиране | ESAT/едностранно ADF (цветно): Приблиз. 2,7 ipm; ESAT/едностранно ADF (черно): Приблиз. 6,4 ipm |
| Брой копия | макс. 99 страници |
| Мащаб на копиране | 25 – 400% Вместване в страницата A5 към A4, B5 към A4, A4 към A5 и A4 към B5 |
| Спецификации на факс | Тип факс Super G3/Цветен Разделителна способност за факс Монохромно: 8 пиксела/mm x 3,85 реда/mm (стандартно) 8 пиксела/mm x 7,7 реда/mm (фино) 300 dpi x 300 dpi (супер фино) Цветно: 200 x 200 dpi Скорост на факс Монохромно: приблиз. 3 s Цветно: приблиз. 1 min Скорост на модема макс. 33,6 kbps (автоматично превключване към по-ниска скорост) Формат на печат A4, LTR, LGL Памет за факс Приблиз. 50 страници Кодове за съкратено набиране Макс. 20 позиции Групово набиране Макс. 19 позиции |
| Тип и размер на дисплея | Пълноточков LCD дисплей (монохромен) |
| Езици на дисплея | 32 избираеми езика: японски, английски (mm и инчове), немски, френски, италиански, испански, португалски, нидерландски, датски, норвежки, шведски, фински, руски, украински, полски, чешки, словенски, унгарски, словашки, хърватски, румънски, български, турски, гръцки, естонски, латвийски, литовски, опростен китайски, корейски, традиционен китайски, индонезийски, виетнамски |
| Тип интерфейс - други | Приложение Canon PRINT Inkjet/SELPHY Приложение Easy PhotoPrint Editor Софтуер Easy-PhotoPrint Editor Софтуер Easy Layout Editor (само за Windows) Софтуер Canon Inkjet Smart Connect (само за Windows 10) Приложение Creative Park PIXMA Cloud Link Canon Print Service плъгин (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) |
| Съвместимост с ОС | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Работата може да се гарантира само за компютър с предварително инсталиран Windows 7 или по-нова версия. Дисплей: XGA 1024 x 768 или повече Mac: OS X 10.13.6 ~ macOS 10.15, macOS 11> Chrome OS * Съвместимостта с ОС е потвърдена по време на пускане на пазара, моля, проверете Canon Download Centre за поддръжка на пуснати впоследствие ОС за този продукт. |
| Свързаност |
Hi-Speed USB (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/ Wi-Fi сигурност: WPA-PSK, WPA2-PSK, Парола за администрация Честотна лента на безжична LAN: 2,4 GHz |
| Поддържани мобилни системи | iOS®, iPadOS, Android™ |
| Минимални изисквания към системата | Windows: 1,5 GB или повече Бележка: за инсталиране на софтуера от комплекта. Изисква се необходимото дисково пространство. |
| Софтуер в комплекта | Драйвер за принтер IJ Printer Assistant Tool Easy-PhotoPrint Editor (изтегляне) |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Нива на шум | Приблиз. 56,5 dB(A) |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Консумация на ел. енергия | Изкл.: приблиз. 0,3W Готовност (USB свързване с компютър): приблиз. 0,8W Готовност (свързани всички портове): приблиз. 1,4 W Време до влизане в режим на готовност: 10 мин и 6 сек Копиране: приблиз. 7 W30 * Времето за изчакване за готовност не може да бъде променено (Lot26) |
| Размери (Ш x В x Д) | С прибрани тави: прибл. 435 x 189 x 295 mm С разширени тави: прибл. 435 x 438 x 592 mm |
| Тегло | 5.8 кг |
Напишете вашето мнение



