Ricoh монохромен принтер P 801
Здрав и продуктивен монохромен принтер с обем 55 стр. / мин., Ricoh P 800 лесно ще отговори на най-високите изисквания за печат с висока скорост в големи обеми. Компактното A4 решение работи тихо и заема много малко място. Снабден с тонер с висок капацитет и възможност за превключване между отделните тави с хартия, той предлага надеждна работа без прекъсване.
Ricoh P 800 отпечатва първо копия с резолюция 1200 dpi само за 6 секунди. Неговият усъвършенстван Intel процесор безпроблемно обработва сложни PCL и PostScript файлове и улеснява използването на корпоративни решения за работния процес, като Streamline NX. Нещо повече, енергийно ефективният принтер отговаря на строгите стандарти за опазване на околната среда, здравето и безопасността на Blue Angel Mark (BAM).
Ползи:
- здрав и надежден монохромен А4 принтер, със скорост на печат 55 стр/мин;
- компактно решение изискващо минимално пространство;
- усъвършенстван процесор поддържащ различни корпоративни решения;
- защита на печата и лесна оторизация на достъпа.
- тонер с висок капацитет за 25к и барабан за 500к
- енергийно ефективният принтер отговаря на екологичните стандарти на BAM
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | 24.5 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 6 s |
| Скорост на печат ч/б | 55 ppm |
| Подаване на хартия - стандартно | 600 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 2 600 листа |
| Поддържани грамажи хартия | Касета: 64-120 gsm; Ръчно подаване (байпас): 60-220 gsm; Двустранно: 64-120 gsm |
| Процесор | Intel® Atom Processor ApolloLake:1.2 GHz |
| Памет | 2 GB |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 x 410 x 345 mm |
| Тегло | 18 kг |