Цена при запитване
Ricoh монохромен принтер P 800
SKU:
418470
- Черно-бял лазерен принтер с максимален формат на хартията А4,
- Резолюция на печат 1 200 х 1 200 dpi,
- Скорост на печат 60 ppm.
- Принтерни езици: PCL5e, PCL6, Adobe® PostScript® 3™, PDF, XPS (опция).
- Време за загряване: 25,4 секунди
Ricoh SP 5310DN е бърз А4 офис принтер, който ще Ви помогне да достигнете нивата на ефективност и производителност, които са Ви необходими в работния процес. Можете да разчитате на мощен Intel процесор и 2 GB памет, които ще допринесат за успешното завършване на офис задачите.
Ползи:
- директен печат от телефон и таблет;
- скорост на печат 60 ppm;
- ниска консумация на енергия;
- пестящ пространството дизайн.
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Време за загряване | 21/25.4 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 6 s |
| Скорост на печат ч/б | 60 ppm |
| Памет | 2 GB |
| Твърд диск | 320 GB |
| Принтерски език стандартно | Genuine Adobe PostScript Level 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6 |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Интерфейс | Ethernet 10 base-T/100 base-TX, Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | Да |
| Съвместими операционни системи | Windows® 7, Windows Vista, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2003 |
| Поддържани формати | A4, A5, A6, B5 |
| Подаване на хартия - стандартно | 600 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 2 600 листа |
| Поддържани грамажи хартия | Касета: 64-120 gsm; Ръчно подаване (байпас): 60-220 gsm; Двустранно: 64-120 gsm |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Поддържани формати хартии | A4, A5, A6, B5 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 420 x 345 x 410 mm |
| Тегло | 18 kg |
Напишете вашето мнение