Ricoh монохромен принтер P 502
Високопродуктивния черно-бял принтер, Ricoh P501 отговаря на изискванията за печат на работната група. Иновативната LED технология на Ricoh осигурява значителен напредък в скоростта, качеството и надеждността. Перфектните отпечатки с резолюция от 1200 dpi се произвеждат при скорост 43 ppm, а с високия си коефициент на полезно действие P501 се справя с големи натоварвания. Чрез PCL и PS3 драйверите се гарантират пълна съвместимост с ИТ изискваният, а за лесна работа с мобилни устройства P501 поддържа AirPrint и Google Cloud Print.
Компактен и безшумен Ricoh P501 може да бъде поставен на удобно и лесно достъпно за потребителите място. Опционалните тави за хартия повишават производителността. Пликовете, бланките и етикетите се подават автоматично, а безпроблемно превключване от една тава гарантира, че принтера няма да останете без хартия.
Ползи
- Мощния Intel 1.3 GHz процесор ускорява процеса на работа
- Първата страница се отпечатва за 5 секунди
- Документите с много страници се отпечатват със скорост от 43 ppm
- Чрез WiFi Direct не е необходимо да се свързвате в мрежата
- Защита с парола и заключване на секретните документи
- Печат върху бланки, пликове и етикети
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | 19 s |
| Време за отпечатване на първо копие | 5 s |
| Скорост на печат ч/б | 43 ppm |
| Поддържа мобилен печат и печат в облак | Apple AirPrint™, Mopria, Google Cloud Print, NFC, Ricoh Smart Device Connector |
| Подаване на хартия - стандартно | 500 листа |
| Зареждане на хартия - максимално | 2 100 листа |
| Поддържани грамажи хартия | 52 - 220 g/m² |
| Процесор | Intel 1.3 GHz |
| Памет | 2 GB |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Температура: 10 до 30ºC, Температура: 10 до 35ºC, Влажност: 20 до 80%, Влажност: 35 до 80%, Влажност: 10 до 90% |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 375 x 412 x 311 mm |
| Тегло | 19.3 |