Цена при запитване
Ideal офис шредер 4003 CC 6 mm
SKU:
i40036111
Професионален офис шредер с лентово рязане (strip-cut) 6 mm и ниво на сигурност P-2, предназначен за бързо унищожаване на големи обеми документи, оборудван с мощен мотор, устойчиви режещи валове от закалена стомана и надеждни системи за безопасност, подходящ за интензивна офис среда.
Моделът е оптимизиран за максимална производителност при унищожаване на документи с по-ниски изисквания за сигурност.
Ползи:
- Лентово рязане 6 mm (P-2) за висока скорост на обработка
- Работна ширина 400 мм
- По-голям капацитет на унищожаване при еднократно подаване
- Мощен двигател за продължителна работа без прекъсване
- Режещи валове от закалена стомана за дълъг експлоатационен живот
- Система за защита от претоварване за безопасна експлоатация
- Подходящ за унищожаване на големи обеми общи документи
- Унищожава също телчета, кламери, кредитни карти,CDs/DVDs, дискети
| Тип | Офис |
| Ширина на отвора | 400 мм |
| Размер на отрязъка | 6 mm |
| Ниво на сигурност (DIN 66399) | P-2 |
| Капацитет на унищожаване, брой листа | 43-45 листа (хартия A4, 70 г/м²) | 37-39 листа (хартия A4, 80 г/м²) |
| Унищожава | CD&DVD, Дискети, Кламери, Кредитни карти |
| Скорост | 0.11 m/s |
| Обем на коша за отпадъци | 165 литра |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 945 x 640 x 550 мм |
| Тегло | 82 кг |
Напишете вашето мнение