Canon CanoScan LiDE 300
Canon CanoScan LiDE 300 е компактен A4 flatbed скенер с CIS сензор и оптична резолюция 2400 × 2400 dpi, предназначен за бързо дигитализиране на документи и снимки, с USB захранване, автоматични функции за корекция на изображението и четири EZ бутона за директно сканиране към PDF, копиране или изпращане към облачни услуги.
Елегантен и компактен - С елегантна и стилна конструкция и тежащ само 1,7 kg, CanoScan LiDE 300 е достъпно решение, което ви спестява място. Дори не е нужна мощност – просто използвайте USB връзката на своя компютър или лаптоп.Безпроблемна работа - Отпечатвайте безпроблемно благодарение на операционните бутони 4 EZ, които ви отвеждат директно към автоматичното сканиране, копиране, имейл и PDF.
Ползи:
- Приблизително 10 секунди за сканиране при 300 dpi във формат A4
- Автофиксиране на документи и снимки
- Сканиране към облак
- 4 EZ бутона за работа
- USB захранване
- Z-образен капак
| Тип скенер | Настолен плосък цветен скенер |
| Сканиращ сензор | CIS (Contact Image Sensor) |
| Източник на светлина | 3-цветен (RGB) LED |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Автоматично подаващо устройство: | Не |
| Резолюция на сканиране | 2400 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 14,8 msec/ред (2400 dpi) |
| Скорост на сканиране (нива на сивото) | 4,3 msec/ред (2400 dpi) |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 4,3 msec/ред (2400 dpi) |
| Спецификации на документите | Максимален формат на документа: A4/Letter (216 x 297 mm) |
| Специални функции | EZ-Scan бутони: 4 бутона (PDF, AUTOSCAN, COPY, SEND) |
| Софтуер и управление на принтер |
Scan Gear за Win Scan Utility за Win |
| Размери (Ш x В x Д) | 250 × 42 × 367 mm |
| Тегло | 1,7 кг |