Reco ролков ламинатор RL 39 S
RECO RL 39 S е професионален ролков ламинатор, предназначен за ламиниране с горещо и студено фолио, с плавно регулиране на скоростта, температурата и дебелината на материала за постигане на прецизни и повторяеми резултати.
RECOsystems RL 39 S е професионален ролков ламинатор, който позволява плавно (безстепенно) регулиране на скоростта, температурата и дебелината на ламиниране, поддържа работа с горещо и студено фолио и разполага с превключваща се декърлинг шина за едностранно ламиниране, осигуряваща прав и качествен краен резултат, което го прави предпочитано решение за графични и печатни компании.
Ползи:
-
Плавно регулиране на температурата
-
Регулируема скорост на ламиниране
-
Настройка спрямо дебелината на материала
-
Поддържа ламиниране с горещо и студено фолио
-
Декърлинг шина за едностранно ламиниране
-
Подходящ за графични и печатни компании
| Употреба | Ламиниране на постери, конструкционни планове и други |
| Работна ширина | 380 mm |
| Дебелина на фолиото | 25-250 mic |
| Режим на готовност | 10 min |
| Температура на ламиниране | максимална 150°C |
| Контрол на температурата | 9 степени |
| Скорост на ламиниране | 4,5m / min |
| Макс. диаметър на ролката | 200mm |
| Диаметър на ролката | 55 mm |
| Макс. разстояние между ролките | 6 mm |
| Студено ламиниране | Да |
| Едностранно ламиниране | Да |
| Двустранно ламиниране | Да |
| "Decurling" механизъм | Да |
| Захранване | 230 v / 50Hz / 1200 W |
| Размери (Ш x В x Д) | 805x740х505 mm |
| Тегло | 48 кг |