Canon imageRUNNER C3326i + Plain Pedestal Type S3
Canon imageRUNNER C3326i е цветно A3 лазерно мултифункционално устройство с функции за печат, копиране, сканиране и изпращане, предлагащо скорост до 26 стр./мин, 7-инчов цветен тъчдисплей, стандартна мрежова и Wi-Fi свързаност, капацитет за хартия 1200 листа с разширение до 2300 листа и поддръжка на широк диапазон медии до 300 g/m2 през многофункционалната тава, което го прави подходящо за натоварени офисни среди с нужда от A3 цветен документооборот.
Моделът е проектиран за надеждна A3 цветна работа, като комбинира 1200 × 1200 dpi печатна резолюция при half-speed режим, двустранен печат, опционален 100-листов DADF и сканиране до 70 ipm едностранно или 35 ipm двустранно при 300 dpi, за да осигури балансирана производителност, добра медийна гъвкавост и лесна интеграция в съвременна мрежова инфраструктура.
Ползи:
- бърз цветен печат във формат A4 и А3;
- 7 - инчов (17,8 cm) TFT LCD WVGA цветен сензорен дисплей;
- функции за сигурност и защита на документите;
- Стандартна Gigabit Ethernet и Wi-Fi свързаност, плюс поддръжка на AirPrint, Mopria и Canon PRINT Business за гъвкава работа от настолни и мобилни устройства.
- лесно превключване между типове и формати печатни носители, и последваща обработка на документите с еко телбод;
- Filing Assist - автоматично именуване на файлове, сортиране и структура на папките;
- опции за довършителни работи - еко телбод, телбод и перфориране.
| Тип | Цветно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат |
1-странно (ЧБ/цветно): До 26/26 ppm (A4, A5, A5R, A6R), до 20/20 ppm (A4R), до 15/15 ppm (A3) 2-странно (ЧБ/цветно): До 13/13 ppm (A4, A5R), до 10/10 ppm (A4R), до 7/7 ppm (A3) |
| Време за загряване | 4 секунди или по-малко; От режим на покой: 10 секунди или по-малко |
| Време за отпечатване на първо копие | (A4, ЧБ/цветно): прибл. 7,0/8,7 секунди или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за печат | Стандартно: UFRⅡ, PCL6 Опция: Adobe® PostScript®3TM |
| Шрифтове | PS шрифтове: 136 Roman PCL шрифтове: 93 Roman, 10 Bitmap шрифтове, 2 OCR шрифтове, Andalé Mono WT J/K/S/T*1 (японски, корейски, опростен и традиционен китайски), шрифтове за баркод*2 *1 Изисква опционен КОМПЛЕКТ МЕЖДУНАРОДНИ PCL ШРИФТОВЕ-A1 *2 Изисква опционен КОМПЛЕКТ ЗА ПЕЧАТ НА БАРКОД-D1 |
| Усъвършенствани функции за печат | Защитен печат, защитен воден знак, горен/долен колонтитул, оформление на страница, двустранен печат, смесени формати/ориентации на листа, редуциране на тонера, печат на плакати, принудително задържане на печат, дата на печат, график за печат, печат чрез виртуален принтер |
| Зареждане с хартия |
Стандартно: 1 200 листа; |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | Максимум: 2300 листа (с опция Касетно подаващо устройство-AW1) |
| Изходящ капацитет за хартия |
Стандартно: 250 листа Максимум: 650 листа (с опция Вътрешен финишър-L1 и Тава за копиране-T1) |
| Поддържани формати хартия | Многофункционална тава: Стандартен формат: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Потреб. формат: 98,4 x 139,7 mm до 320,0 x 457,2 mm Пликове: COM10 No.10, Monarch, ISO-C5, DL Потребителски формат за пликове: 98,0 x 98,0 mm до 320,0 x 457,2 mm Горна касета: Стандартен формат: A4, A5, A5R, A6R, B5 Потребителски формат: 105,0 x 148,0 mm до 297,0 x 215,9 mm Пликове: ISO-C5 * Изисква се Комплект приставка за подаване на пликове B (стандартно). Долна касета: Стандартен формат: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Потребителски формат: 105,0 x 148,0 mm до 304,8 x 457,2 mm Пликове*: COM10 No.10, Monarch, DL * Изисква се Комплект приставка за пликове А (стандартно). |
| Типове печатни носители | Многофункционална тава: Тънка, обикновена, дебела*, рециклирана, хартия с покритие, цветна, паус, документна, прозрачно фолио, етикети, предварително перфорирана хартия, бланки, пликове * SRA3 не се поддържа за хартия с покритие (257 – 300 g/m2) и дебела (257 – 300 g/m2) хартия Горна касета: Тънка, обикновена, рециклирана, цветна, дебела, документна, прозрачно фолио, предварително перфорирана, бланки, плик* * Изисква се Комплект приставка за подаване на пликове B (стандартно) Долна касета: Тънка, обикновена, дебела, рециклирана, цветна, документна, прозрачно фолио, предварително перфорирана хартия, бланки, пликове* * Изисква се Комплект приставка за подаване на пликове A (стандартно) |
| Тегло на хартията |
Многофункционална тава: 52 до 300 g/m2 Горна/долна касета: 52 до 256 g/m2 Дуплекс: 52 до 220 g/m2 |
| Спецификации за копиране | Предварително зададено Н/У по зона, двустранно, регулиране на наситеността, избор на тип на оригинала, режим с прекъсване, книга към две страници, двустранен оригинал, сортиране, сглобяване на задача, N към 1, разнородни оригинали, рязкост, изтриване на рамки, копиране на лична карта, пропускане на празни страници, оригинал със свободен формат, цветен режим, резервирано копиране, примерно копие |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Стандартно: Двустранно автоматично подаващо устройство за документи [2-странно към 2-странно] Опция: Капак на стъклото за документи-Y3 Спецификации за сканиране от компютър Color Network ScanGear2. За TWAIN и WIA Поддържани ОС: Windows® 8.1/10/ Server2012/Server2012 R2/Server 2016/Server 2019 |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Скорост на сканиране |
DADF (ipm: ЧБ/цветно; A4): 1-странно сканиране: 70/70 (300 dpi, изпращане), 51/42 (600 dpi, копиране) 2-странно сканиране: 35/35 (300 dpi, изпращане), 25,5/25,5 (600 dpi, копиране) |
| Дестинация при сканиране | Сканиране към компютър, сканиране от компютър, сканиране към мрежа, сканиране към USB памет, сканиране към мобилно устройство, сканиране към облачни услуги (uniFLOW Online) |
| Формати при сканиране | Стандартно: TIFF (MMR), JPEG*, PDF (компактен, с търсене, PDF/A-1b, криптиран), XPS (компактен, с търсене), PDF/XPS (подпис на устройството), Office Open XML (PowerPoint, Word) Опция: PDF (Векторен), PDF/XPS (подпис на потребител) |
| Факс | Да |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 400 x 400 dpi |
| Бързо набиране | Макс. 200 |
| Групово набиране | Макс. 199 набирания |
| Процесор | 1,6 GHz Dual Core процесор |
| Памет | Стандартно: 2,0 GB RAM |
| Твърд диск | Стандартно: (eMMC) 64 GB Опция: (SSD) 256 GB |
| Контролен панел | 17,8 cm/7 инча TFT LCD WVGA цветен сензорен панел |
| Интерфейс | МРЕЖОВИ Стандартно: 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T, безжична LAN (IEEE 802.11 b/g/n) ДРУГИ Стандартно: USB 2.0 (хост) x2, USB 2.0 (устройство) x1 |
| Мрежов протокол | TLS 1.3, IPSec, IEEE802.1X удостоверяване, SNMP V3.0, защитна стена (филтриране на IP/MAC адрес), поддръжка на две мрежи (кабелна LAN/безжична LAN, поддръжка на WPA3 (Wi-Fi), кабелна LAN/кабелна LAN), активиране/дезактивиране (мрежови протоколи/приложения, отдалечен ПИ, USB интерфейс), разделяне на G3 FAX от LAN, разделяне на USB порт от LAN, сканиране и изпращане – опасения за вируси за получаване на имейл |
| Софтуер и управление на принтер | Проследяване и отчети: uniFLOW Online Средства за отдалечено управление: iW Management Console eMaintenance Content Delivery System Софтуер за сканиране: ScanGear |
| Съвместимост с операционни системи | UFRII: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PCL: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PS: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PPD: Windows®10/11, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) |
| Мобилен печат | Стандартен печат от ОС: Android/Windows® 10/Windows® 11/Chrome OS/ macOS (11.2.2 или по-нова версия), iOS (15.2 или по-нова версия), iPadOS AirPrint, Mopria, Canon PRINT Business, uniFLOW Online и Universal Print от Microsoft Достъпен е набор от софтуерни решения за печат от мобилни устройства и облачни услуги в зависимост от изискванията ви. Моля, свържете се с търговски представител за допълнителна информация |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Ниво на звукова мощност (LWA,m) Активност (1-странно): 6,0 B*1, 0,3 B*1 Ниво на звуково налягане (LpAm) Позиция на наблюдател: Активност (1-странно): 46 dB*1 *1 Референтна стойност: измерено е само едно устройство с ISO7779, описана с ISO9296:2017 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Консумация на ел. енергия |
Максимум: приблиз. 1 500 W Готовност: приблиз. 44 W*1 Режим на покой: приблиз. 2,0 W*2, приблиз. 1,0 W*3 |
| Размери (Ш x В x Д) | 565 x 687 x 891 mm |
| Тегло | Приблиз. 74,7 кг с тонер |