Canon iRA DX C3926i + DADF-BA1 + Plain Pedestal Type S3 + Readiris PDF Essential
ПРОМОЦИОНАЛНА ОФЕРТА!
Canon iRA DX C3926i + DADF-BA1 + Plain Pedestal Type S3 + Readiris PDF Essential- ПОДАРЪК!
Цветно A3 мултифункционално устройство Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3926i с DADF-BA1 двустранен подавач, Plain Pedestal Type S3 стойка и Readiris PDF Essential, предлагащо печат до 26 стр./мин, резолюция до 1200 × 1200 dpi, 10.1" сензорен дисплей, бързо двустранно сканиране и OCR/PDF софтуер за по-ефективна обработка, дигитализация и управление на офис документи.
Необходимо е допълнително закупуване на консумативи инсталация!
Моделът е създаден за надежден A3 цветен документооборот, като комбинира стабилна производителност, интелигентно управление и гъвкави опции за сканиране, довършителна обработка и защита на данните.
Ползи:
- Скорост до 26 стр./мин за цветен и черно-бял A4 печат
- A3 формат за таблици, чертежи, презентации и маркетингови материали
- Резолюция до 1200 × 1200 dpi за ясен текст и детайлна графика
- 10.1" цветен сензорен дисплей за лесно управление
- Автоматичен двустранен печат за по-нисък разход на хартия
- Бързо сканиране с опционален DADF подавач
- Мобилен печат чрез AirPrint, Mopria и Canon PRINT Business
- Secure Print и контрол на достъпа за по-добра защита на данните
- Възможност за финишъри според нуждите на офиса
- Подходящ за средни и големи работни групи
| Тип | Цветно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Цветен лазерен печат |
| Резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | До 26 ppm (A4, A5, A5R, A6R), до 15 ppm (A3), до 20 ppm (A4R) |
| Време за загряване | Режим на бързо стартиране: 4 секунди или по-малко* * Време от включване на устройството до момента, в който се появи икона за копиране и могат да се извършват операции със сензорния екран. |
| Време за отпечатване на първо копие | приблиз. 6,1 (ч/б) и 8,4 секунди (цветно) или по-малко |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Шрифтове | PS шрифтове: 136 Roman PCL шрифтове: 93 Roman, 10 Bitmap шрифта, 2 OCR шрифта, Andalé Mono WT J/K/S/T*1 (японски, корейски, опростен и традиционен китайски), шрифтове за баркод*2 *1 Изисква се опционен Комплект международни PCL шрифтове-A1. *2 Изисква се опционен Комплект за печат на баркод-D1. |
| Усъвършенствани функции за печат | Защитен печат, защитен воден знак, горен/долен колонтитул, оформление на страница, двустранен печат, смесени формати/ориентации на листа, предни/задни корици, редуциране на тонера, печат на плакати, принудително задържане на печат, дата на печат, график за печат, печат чрез виртуален принтер |
| Зареждане с хартия | Стандартно: 1 200 листа Многофункционална тава за 100 листа Касета за хартия за 550 листа х 2 |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 2300 листа (с Касетно подаващо устройство-AW1) |
| Изходящ капацитет за хартия | Стандартно: 250 листа Максимум: 3450 листа (с Финишър с телбод-AE1 или Финишър за брошури-AE1 и Тава за копиране-T1) |
| Поддържани формати хартия | Многофункционална тава: Стандартен формат: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Потреб. формат: 98,4 x 139,7 mm до 320,0 x 457,2 mm Свободен формат: 100,0 x 148,0 mm до 304,8 x 457,2 mm Пликове: COM10 No.10, Monarch, ISO-C5, DL Потребителски формат за пликове: 98,0 x 98,0 mm до 320,0 x 457,2 mm Горна касета: Стандартен формат: A4, A5, A5R, A6R, B5 Потребителски формат: 105,0 x 148,0 mm до 297,0 x 215,9 mm Пликове: ISO-C5 Долна касета: Стандартен формат: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Потребителски формат: 105,0 x 148,0 mm до 304,8 x 457,2 mm Пликове*: COM10 No.10, Monarch, DL * Изисква се Приставка за пликове А (стандартно). |
| Типове печатни носители | Многофункционална тава: тънка, обикновена, дебела*, рециклирана, хартия с покритие**, цветна, паус, документна, прозрачно фолио, етикети, предварително перфорирана, бланки, пликове Горна касета: тънка, обикновена, дебела, рециклирана, цветна, документна, прозрачно фолио, предварително перфорирана хартия, бланки, пликове Долна касета: тънка, обикновена, дебела, рециклирана, цветна, документна, прозрачно фолио, предварително перфорирана хартия, бланки, пликове*** *SRA3 не се поддържа за хартия с покритие (257 – 300 g/m²) и дебела (257 – 300 g/m²) хартия. **SRA3 не се поддържа за хартия с покритие (257 – 300 g/m²) и дебела (257 – 300 g/m²) хартия. ***Изисква се приставка за подаване на пликове А (стандартно). |
| Тегло на хартията | Многофункционална тава: 52 до 300 g/m2* * SRA3 не се поддържа за хартия с покритие (257 – 300 g/m2) и дебела (257 – 300 g/m2) хартия. Горна/долна касета: 52 до 256 g/m2 Дуплекс: 52 до 220 g/m2 |
| Спецификации за копиране | Предварително зададено Н/У по зона, двустранно, регулиране на наситеността, избор на тип на оригинала, режим с прекъсване, книга към две страници, двустранен оригинал, сглобяване на задача, N към 1, добавяне на корица, вмъкване на листове, разнородни оригинали, номериране на страници, номериране компл. копия, рязкост, изтриване на рамки, защитен воден знак, дата на отпечатване, поле за подвързване, печат и проверка, негатив/позитив, повтаряне на изображения, сливане на блокове задачи, огледално изображение, съхраняване в пощенска кутия, копиране на лична карта, пропускане на празни страници, оригинал със свободен формат, цветен режим, резервирано копиране, примерно копие |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Стандартно: цветен плосък скенер Опция: Капак на стъклото за документи-Y3, Еднопасов DADF-C1* или DADF-BA1 [2-странно към 2-странно (автоматично с DADF)] * Поддържа се разпознаване на едновременно поемане на няколко листа. DADF: Автоматично двустранно подаващо устройство за документи |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Скорост на сканиране |
Еднопасов DADF-C1: 1-странно сканиране: 135/135 (300 x 300 dpi, изпращане), 80/80 (600 x 600 dpi, копиране) 2-странно сканиране: 270/270 (300 x 300 dpi, изпращане), 160/90 (600 x 600 dpi, копиране) DADF-BA1: 1-странно сканиране: 70/70 (300 x 300 dpi, изпращане), 51/51 (600 x 600 dpi, копиране) 2-странно сканиране: 35/35 (300 x 300 dpi, изпращане), 25,5/25,5 (600 x 600 dpi, копиране) |
| Дестинация при сканиране | Стандартно: Имейл/интернет FAX (SMTP ,) SMB3.0, FTP, WebDAV пощенска кутия
Опция: Super G3 FAX, IP факс |
| Формати при сканиране | Стандартно: TIFF, JPEG, PDF (компактен, с търсене, задаване на политика за достъп, оптимизиране за уеб, PDF/A-1b, векторен, криптиран, подпис на устройството, подпис на потребител), XPS (компактен, с търсене, подпис на устройството, подпис на потребител), Office Open XML (PowerPoint, Word) |
| Факс | Да (опция) |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Факс резолюция | 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 400 dpi, 400 x 400 dpi |
| Бързо набиране | Макс. 200 |
| Групово набиране | Макс. 199 позиции |
| Процесор | 1,8GHz Dual Core процесор |
| Памет | Стандартно: RAM 3,5 GB За главен процесор: 2 GB За процесор за обработка на изображения: 1 GB + 0,5 GB (запазено за обработка на изображения) |
| Твърд диск | Стандартно: (SSD) 256 GB Опция: (SSD) 1 TB |
| Интерфейс | МРЕЖА Стандартно: 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T Опция: безжична LAN мрежа (IEEE 802.11 b/g/n) ДРУГИ Стандартно: USB 2.0 (хост) x 1, USB 3.0 (хост) x 1, USB 2.0 (устройство) x 1; Опция: сериен интерфейс, интерфейс за контрол на копирането |
| Софтуер и управление на принтер | Проследяване и отчети:Universal Login Manager (ULM) uniFLOW Online Средства за отдалечено управление: iWEMC eMaintenance Content Delivery System Софтуер за сканиране Color Network ScanGear 2 Средства за оптимизация Canon Driver Configuration Tool Платформа MEAP (многофункционална платформа за вградени приложения) Публикуване на документи Tungsten Power PDF Advanced (опция) |
| Съвместимост с операционни системи |
UFRII: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PCL: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PS: Windows®10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019/Server 2022, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) PPD: Windows®10/11, MAC OS X (10.13 или по-нова версия) |
| Мобилен печат | AirPrint, Mopria, Universal Print by Microsoft, приложението Canon PRINT и uniFLOW Online (опция) |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Ниво на звукова мощност (LWA,m) Активност (черно-бяло) (1-странно) iR-ADV DX C3826i: 60 dB, Kv 3 dB * Референтна стойност: измерено е само едно устройство с ISO7779, описана с ISO9296 (2017) Звуково налягане (LpAm) Позиция на наблюдател: Активност (черно-бяло/цветно) (1-странно): iR-ADV DX C3826i: 46 dB*/47 dB* |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Консумация на ел. енергия | Максимум: приблиз. 1 500 W |
| Размери (Ш x В x Д) | С Капак на стъклото за документи-Y3: 565 x 788 x 692 mm; С Еднопасов DADF-C1: 565 x 897 x 722 mm С DADF-BA1: 565 x 891 x 719 mm |
| Тегло | (с тонер) С Капак на стъклото за документи-Y3: приблиз. 71 kg С DADF-BA1: приблиз. 78 kg С Еднопасов DADF-C1: приблиз. 84 kg |