Цена при запитване
Canon imageRUNNER 1643i II MFP
SKU:
5160C007AA
Canon imageRUNNER 1643i II e монохромно A4 лазерно мултифункционално устройство с производителност до 43 стр./мин, поддържащо автоматичен двустранен печат, високоскоростно цветно сканиране чрез двустранен ADF и мрежова интеграция, с възможности за управление на документи и разширени настройки за сигурност в корпоративна среда.
Надежден и гъвкав, предлагащ широка гама от функции, съобразени с нуждите на натоварените работни групи.
Ползи:
- Повишена продуктивност - бърза производителност, голям капацитет за подаване на хартия и поддръжка на множество носители.
- Ултрабърз печат - печат от 43 ppm и скорости на сканиране до 70 ipm
- Интуитивен контрол - Лесния за управление цветен сензорен екран позволява лесно персонализиране на ежедневните задачи чрез избираеми икони на екрана.
- Висока сигурност - с набор от разширени опции за сигурност и криптиране.
- Мобилна свързаност - Изпълнявайте всякакви задачи от преносими устройства с пакет от подобрени опции за мобилна връзка.
- Компактен дизайн - Оптимизиран за малки офиси с гъвкав дизайн, спестяващ място.
- Контрол на облака - Оптимизирайте инвестицията си с uniFLOW Online Express, нашето решение за управление на цветен печат.
| Тип | Монохромно многофункционално устройство |
| Метод на печат | Черно-бял лазерен печат |
| Резолюция на печат | 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на копиране/печат | 43 ppm (A4) |
| Време за загряване | След включване: 14 секунди или по-малко; От режим на покой: 4 секунди или по-малко |
| Време за отпечатване на първо копие | 6.3 сек. |
| Двустранен печат | Автоматичен (стандартно) |
| Езици за принтери | Стандартно: UFR II, PCL6, PCL5, Adobe® PostScript®3 |
| Шрифтове | PCL шрифтове: 93 Roman, 10 растерни шрифта, 2 OCR шрифта, шрифтове за баркод PS шрифтове: 136 Roman |
| Усъвършенствани функции за печат |
Директен печат от USB памет, поддържани типове файлове чрез LPR: TIFF, JPEG, PDF и XPS (само LPR) Мобилен/облачен печат Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria, Canon Print Service, Dropbox, GoogleDrive, OneDrive и uniFLOW Online Предлага се гама от софтуерни решения за печат от мобилни устройства или от свързани с интернет устройства и базирани в облак услуги в зависимост от изискванията ви. |
| Зареждане с хартия | Стандартно: 650 листа / Касета за хартия: 550 листа + Многофункционална тава: 100 листа / |
| Максимален капацитет за зареждане с хартия | 2300 листа (с КАСЕТА ЗА ХАРТИЯ PF-C1x3) |
| Изходящ капацитет за хартия | 150 листа |
| Поддържани формати хартия |
Горна касета 1: Стандартен формат: A4, B5, A5, A5R, A6 Потребителски формат: мин. 105,0 x 148,0 mm до 216,0 x 355,6 mm Многофункционална тава: Стандартен формат: A4, B5, A5, A5R, A6 Индексни карти, пликове [№ 10 (COM 10), Monarch, ISO-C5, DL] Потреб. формат: мин. 76,2 x 127,0 mm до 216,0 x 355,6 mm |
| Типове печатни носители |
Горна касета 1: Тънка, обикновена, дебела, цветна, рециклирана, документна Многофункционална тава: Тънка, обикновена, дебела, цветна, рециклирана, документна, етикети, плик |
| Тегло на хартията | Горна касета 1: 60 до 120 g/m2 Многофункционална тава: 60 до 199 g/m2 Дуплекс: 60 до 120 g/m2 |
| Многократно копиране | до 999 копия |
| Увеличаване/Намаляване | 25 - 400 % |
| Сканиране | Стандартно: Еднопасово 2-странно автоматично подаващо устройство за документи |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Дестинации на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, PC/Server (SMB,FTP), USB памет |
| Файлови формати при сканиране | Стандартно: TIFF, JPEG, PDF (компактен, с възможност за търсене, криптиран, цифров подпис) |
| Факс | Не |
| Процесор | Cortex-A9MPCore 800 MHz × 2 |
| Памет | 1,0 GB RAM |
| Твърд диск | 2 GB (eMMC) |
| Контролен панел | 12,7 cm (5 инча) TFT WVGA цветен LCD сензорен панел |
| Интерфейс | МРЕЖА, стандартно: 1000Base-T/100Base-TX/10-Base-T, безжична LAN (IEEE 802.11 b/g/n), Wi-Fi директна връзка ДРУГИ, стандартно: USB 2.0 (хост) x 2, USB 2.0 (устройство) x1 |
| Съвместимост с ОС | UFRII: Windows® 8.1/10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019, MAC OS X (10.11 или по-нова версия) PCL: Windows® 8.1/10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019 PS: Windows® 8.1/10/11/Server 2012/Server 2012 R2/Server 2016/Server 2019, MAC OS X (10.11 или по-нова версия) PPD: Windows® 8.1/10/11, MAC OS X (10.11 или по-нова версия) |
| Софтуер и управление на принтер | Проследяване и отчети: uniFLOW Online Средства за отдалечено управление: iW Enterprise Management Console eMaintenance Content Delivery System Софтуер за сканиране Network ScanGear |
| Консумативи | Тонер Т06 черен |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Ниво на звукова мощност (LwAd) Активност: 72,9 dB или по-малко*1 Готовност: LwAm 3,7 B, Kv 0,3 B*2 Ниво на звуково налягане (LpAm)*2 Позиция на наблюдател: Активност: 1-странно:LpAm 54 dB, 2-странно:LpAm 53 dB Готовност: 24 dB *1 RAL-UZ205 (2017) съвместимост (Данните са взети от информацията за стандарта Blue Angel) *2 Референтна стойност: измерено е само едно устройство с ISO7779, описана с ISO9296:2017 |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | 480 x 452 x 595 mm (с издърпана многофункционална тава) |
| Тегло | 19 кг |
Напишете вашето мнение
