Canon imagePROGRAF TX-3200 incl. stand + Roll Unit RU-32 + MFP Scanner Z36 for TX
Принтера е 5-цветен 36", с впечатляваща производителност, по-лесно използване, професионално качество на изображението и стабилна сигурност.
Проектиран за големи предприятия, правителства, доставчици на печатни услуги в AEC&M сектора.
Възможност за натрупване до 100 A0/A1 CAD чертежа за непрекъснат печат.
- печатайте големи обеми по-бързо;
- компактно 36” тяло;
- CAD чертеж
Обикновена хартия (A1):
0:17 (бърз икономичен режим), 3,3 ppm
Обикновена хартия (A0)
0:32 (бърз икономичен режим)
0:35 (бърз)
1:06 (стандартен) - 5-цветна система от мастила;
- Нot-swap патрони с мастило с вместимост 160 ml/330 ml/700 ml;
- Твърд диск 500 GB (криптиран)
- Стандартна памет 128 GB (физическа памет 2 GB)
- Основен модул със стойка 1390 x 984 x 1168 mm (отворен кош), 1390 x 766 x 1168 mm (затворен кош)
Комплектът съдържа:
Принтер, стойка за принтер, 1 печатаща глава, захранващ кабел, 1 стартов комплект патрони с мастило, 2 държача за ролки (шпули), 3" приставка за хартия, ръководство за инсталиране, брошура за безопасност/стандартна брошура за околна среда, лист с адреси на LFP Eur, лист с важна информация, ръководство за инсталиране на стойка за принтер, бележка за PosterArtist WEB
| Тип устройство | Мастиленоструен широкоформатен принтер |
| Тип | Canon Bubblejet on Demand - 6 цвята интегриран тип (6 чипа в печатаща глава x 1 печатаща глава) |
| Метод на печат | Мастилено-струен печат |
| Минимална дебелина на линията | 0,07 – 0,8mm |
| Точност на линията | ±0,1 % или по-малко |
| Скорост на печат | CAD чертеж Обикновена хартия (A1): 0:17 (бърз икономичен режим): 3,3 ppm Обикновена хартия (A0) 0:33 (бърз икономичен режим) 0:35 (бърз) 1:06 (стандартен) |
| Резолюция на печат | 2400 x 1200 dpi |
| Размер на документите | 44 инча/1117,6mm |
| Интерфейс | USB 2.0, Мрежа 1000BaseT/100Base-TX/10Base-T |
| Поддържани операционни системи | 32 бита: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 бита: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008R2, 2012, 2012R2, 2016, 2019, 2022 Apple Macintosh: macOS 11.7.10 ~ macOS 14.x |
| Памет | 128 GB (физическа памет 2 GB) |
| Файлови формати при сканиране | JPEG, PDF, TIFF |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC, Влажност: 20 до 80% |
| Нива на шум | Работа: прибл. 51 dB (A) (стандартна обикновена хартия 2, стандартен режим, чертане на линии/текстов режим) (измерено по стандарт ISO 7779) В готовност: 35 dB (A) или по-малко Работа: 6,9 бела или по-малко (стандартна обикновена хартия 2, стандартен режим, чертане на линии/текстов режим) (измерено по стандарт ISO 7779) |
| Размери (Ш x В x Д) | 1390 x 984 x 1168 mm (отворен кош) |
| Тегло | 103 kg |