Regular Price
3 343,85 €
Special Price
2 508,00 €
6 540,00 лв.
4 905,22 лв.
Canon imagePROGRAF TM-355
Статус:
НАЛИЧЕН
SKU:
6244C003AA
Промоцията е валидна до 24-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Canon imagePROGRAF TM-350 e 36-инчов широкоформатен мастиленоструен принтер с 5-цветна пигментна система LUCIA TD, резолюция до 2400 × 1200 dpi и скорост на печат до 17 сек. за A1 CAD чертеж, проектиран за прецизен CAD, GIS и постерен печат, с възможност за интеграция в MFP конфигурация със сканиране до 13 ips.
Моделът осигурява бърз и точен широкоформатен печат за техническа документация, чертежи и графични материали, като поддържа ефективна работа и при сканираща MFP конфигурация.
Ползи:
- 36" / 914 mm ширина на печат за CAD, GIS, архитектурни чертежи и постери
- Вграден HDD 500GB (криптиран)
- Скорост до 17 сек. за A1 CAD чертеж за по-бързо изпълнение на технически задания
- Сканиране до 13 ips при MFP конфигурация за ускорена дигитализация на големи формати
- 5-цветна пигментна система LUCIA TD за устойчиви цветове и ясни линии
- Резолюция до 2400 × 1200 dpi за детайлна графика и прецизни контури
- Поддръжка на ролна и листова медия за по-гъвкава работа
- Wi-Fi, Gigabit Ethernet и USB свързаност за лесна интеграция в офисна среда
- Компактен дизайн с удобен фронтален достъп за по-лесна поддръжка
| Тип устройство | Мастиленоструен широкоформатен принтер |
| Тип | 5 цвята 36" |
| Технология на печат | Canon Bubblejet on Demand – 6 цвята интегриран тип (6 чипа в печатаща глава x 1 печатаща глава) |
| Метод на печат | Мастилено-струен печат |
| Резолюция на печат | 2400 x 1200 dpi |
| Брой дюзи | Общо: 15360 дюзи MBK: 5120 дюзи BK, C, M, Y: по 2560 дюзи всеки |
| Прецизност на линията |
±0,1% или по-малко Изисква настройки от страна на потребителя. Печатната среда и печатният носител трябва да съвпадат с тези, използвани при настройките. |
| Стъпка на дюзата | 1200 dpi x 2 реда |
| Размер на капката | 5 pl |
| Тип мастило | Пигментни мастила: 5 цвята MBK/BK/C/M/Y |
| Консумативи | Патрон с мастило: M: PFI-321 (300 ml)/PFI-121 (130 ml),
MBK/BK/C/Y: PFI-320 (300 ml)/PFI-120 (130 ml) Печатаща глава: PF-06 Нож: CT-08 Патрон за поддръжка: MC-31 |
| Съвместимост с ОС | 32 бита: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 бита: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008R2, 2012, 2012R2, 2016, 2019, 2022 Apple Macintosh: macOS 10.15.7~macOS 13 |
| Езици за принтери | HP-GL/2, HP RTL, JPEG (вер. JFIF 1.02), CALS G4 (подаване само чрез FTP) |
| Интерфейс | Hi-Speed USB, Ethernet: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, Мрежа 1000BaseT/100Base-TX/10Base-T, Мрежа 100Base-TX/10Base-T, Wireless LAN (IEEE 802.11a/b/g/n) |
| Памет | 2 GB; Слот за разширяване: не |
| Твърд диск | 500 GB(криптиран) |
| Скорост на печат | CAD чертеж: Обикновена хартия (A1) 0:17 (бърз икономичен режим), 3,2 ppm Обикновена хартия (A0) 0:32 (бърз икономичен режим) 0:41 (бърз) 1:08 (стандартен) Постер: Обикновена хартия (A0) 0:37 (бърз икономичен режим) 0:43 (бърз) 1:18 (стандартен) Дебела хартия с покритие (A0) 1:40 (бърз) 2:33 (стандартен) |
| Ширина на печатния носител | Ролка: 203,2 – 917 mm Форматирана хартия: 203,2 – 917 mm |
| Дебелина на печатния носител | Ролка/лист: 0,07 mm – 0,8 mm |
| Минимална дължина на печат | Ролка хартия: 203,2 mm Форматирана хартия: 279,4 mm |
| Максимална дължина на печат |
Ролна хартия: 18 m (различава се в зависимост от операционната система и приложението) Форматирана хартия: 1,6 m |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Работна среда | Влажност: 10 до 80%, Температура: 15 ºC до 30 ºC |
| Нива на шум | Работа: прибл. 41 dB (A) (стандартна обикновена хартия, стандартен режим, чертане на линии/текстов режим) (измерено по стандарт ISO 7779) В готовност: 35 dB (A) или по-малко Работа: 6,2 бела или по-малко (стандартна обикновена хартия, стандартен режим, чертане на линии/текстов режим) (измерено по стандарт ISO 7779) |
| Размери (Ш x В x Д) | Ш x Д x В Основен модул със стойка 1285 x 885 x 1060 mm (работният панел не е обърнат нагоре/кошът е отворен) 1285 x 756 x 1060 mm (панелът за управление не е обърнат нагоре/кошът е затворен) 63,8 kg (с комплект държач за ролка; без мастило и печатаща гла |
| Тегло | Принтер (основен модул със стойка и палет): 1462 x 1122 x 801 mm, 113 kg |
| Комплектът включва |
Принтер, стойка за принтер, 1 печатаща глава, захранващ кабел, 1 комплект стартови патрони с мастило(490 ml), ръководство за инсталиране, брошура за екологична безопасност/стандарти, адресен лист за LFP Eur, лист с важна информация, ръководство за инсталиране на стойка за принтер, бележка за PosterArtist WEB Наличен за изтегляне от мрежата софтуер |
Напишете вашето мнение