Regular Price
1 343,68 €
Special Price
946,80 €
2 628,01 лв.
1 851,78 лв.
Canon imagePROGRAF TC-21M
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
7058C003AA
Промоцията е валидна до 24-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Бърз и лесен широкоформатен печат до 24". Високопроизводителен мастиленоструен принтер с превъзходно качество на изображението.
Тих и компактен, той е идеален за офиси с ограничено пространство.
Работете безпроблемно с лесна настройка на хартията и хибридна поддръжка, за да превключвате лесно между офиса и дома със софтуерна съвместимост. Бързо и лесно отпечатвайте ярки, висококачествени материали от малки офиси, магазини за търговия на дребно, училища или дори за работа от дома с компактно устройство със сертификат EPEAT Gold1.
Ползи:
- Пигментно мастило: 4 цвята
- Автоматично подаващо устройство
- Mаксимална резолюция на печат: 2400dpi
- Стандартна памет 1 GB
| Тип устройство | Мастиленоструен широкоформатен принтер |
| Метод на печат | Мастилено-струен печат |
| Минимална дебелина на линията | 0,02 mm |
| Печатаща глава | PF-06 |
| Размер на капката | 5 pl |
| Точност на линията | ±0,1 % или по-малко |
| Скорост на печат | 0:24 min (бърз икономичен режим) 0:27 min (бърз режим) 0:42 min (стандартен режим) A1, хартия с покритие 0:25 min (бърз режим) 0:44 min (стандартен режим) |
| Резолюция на печат | 2400 x 1200 dpi |
| Размер на документите | 24"/610 mm |
| Интерфейс | USB 2.0, Wi-Fi, Мрежа 1000BaseT/100Base-TX/10Base-T |
| Поддържани операционни системи | Microsoft Windows 32 Bit: Windows 7, 8.1, 10 Microsoft Windows 64 Bit: Windows 7, 8.1, 10, Windows Server 2008R2, Windows Server 2012/2012R2, Windows Server 2016 Apple Macintosh: OSX 10.10.5 - OSX 10.11, macOS 10.13 |
| Памет | 2 GB |
| Тип | Плосък CIS цветен скенер |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Работна среда | Температура: 10 до 30ºC |
| Нива на шум | Operation: 44 dB (A) (Plain paper, line drawing, standard mode) Standby: 35 dB (A) or less Operation: 6.0 Bels (Plain paper, line drawing, standard mode) (Measured on ISO 7779 standard) |
| Размери (Ш x В x Д) | 1120 x 726 x 406 mm (основен модул) |
| Тегло | 46 kg |
Напишете вашето мнение