986,28 €
1 929,00 лв.
Canon imagePROGRAF PRO-310
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6858C006AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon imagePROGRAF PRO-310 е компактен професионален А3 + мастилено-струен фотопринтер, проектиран за прецизен печат с висока цветова точност и плавни тонални преходи. Моделът използва усъвършенствана система с пигментни мастила и осигурява стабилни резултати както при цветни, така и при черно-бели изображения.
Поддържа разнообразни печатни медии и формати, като комбинира компактна конструкция с надеждна производителност и постоянство в качеството на отпечатъка.
Печатът с професионално качество, без бели полета, е лесен с компактния A3+ imagePROGRAF PRO-310, благодарение на 10-те отделни мастила и отличен софтуер.
Ползи:
- Печат без бели полета
- 3-инчов LCD монитор
- 10 отделни мастила
- Безцветно мастило Chroma Optimizer
- Wifi и Ethernet свързаност
| Основни функции | Фото принтер |
| Резолюция на печат | 4800 x 2400 dpi |
| Технология на печат | Мастилено-струен печат |
| Скорост на печат ч/б | приблиз. 4 min 15 s |
| Скорост на печат цветно | приблиз. 4 min 15 s |
| Скорост на фотопечат | Снимка(изображение 11" x 14" върху A3+ с бели полета) |
| Печат без бели полета | Да, до формат А3+ |
| Печатаема зона | Печат без бели полета: Горно/долно/дясно/ляво поле: всяко 0 mm Печатане без бели полета: Горно поле:3 mm, долно поле:5 mm, ляво/дясно поле: всяко 3,4 mm (Формати, различни от Letter или Legal) или Square 5" горно/долно/дясно/ляво поле: всяко 6,0 mm, Препоръчително горно/долно поле за хартия Fine Art: всяко 25 mm |
| Стандартни патрони с мастило | 10 цвята – MBK/PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/R/CO Брой дюзи: общо 7680 дюзи (MBK/PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/R/CO) всяка 768 дюзи x 10 |
| Капацитет на резервоара с мастило - печат на снимки | Модел мастило: Патрони с мастило LUCIA PRO II: PFI-5100 MBK/PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/R/CO Капацитет в страници (4x6" PT-101);Брой снимки 10 x 15 cm Матово черно (MBK): 1679 снимки* Фоточерно (PBK): 450 снимки Сиво (GY): 233 снимки Циан (C): 842 снимки* Фотоциан (PC): 704 снимки* Магента (M): 610 снимки* Фотомагента (PM): 430 снимки* Жълто (Y): 551 снимки* Червено (R): 969 снимки* Chroma Optimizer (CO): 256 снимки *Приблизителен допълващ капацитет; Брой снимки A3+ Матово черно (MBK): 244 снимки* Фоточерно (PBK): 41 снимки* Сиво (GY): 48 снимки* Циан (C): 82 снимки Фотоциан (PC): 119 снимки* Магента (M): 100 снимки* Фотомагента (PM): 76 снимки Жълто (Y): 108 снимки Червено (R): 134 снимки* Chroma Optimizer (CO): 66 снимки* *Приблизителен допълващ капацитет |
| Типове печатни носители | Горна тава Обикновена хартия/Photo Paper Pro Platinum (PT-101)/Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)/Photo Paper Pro Luster (LU-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201)/Matte Photo Paper (MP-101)/Lightweight Photo Paper/Heavyweight Fine Art Paper/платно/Photo Paper (черно-бели снимки)/Photo Paper (печат в широк формат)/Fine Art Paper (печат в широк формат)/поздравителна картичка Ръчно подаване Photo Paper Pro Platinum (PT-101)/Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)/Photo Paper Pro Luster (LU-101)/Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201)/Matte Photo Paper (MP-101)/Photo Paper Pro Premium Matte (PM-101)/Premium Fine Art Smooth(FA-SM)/Premium Fine Art Rough/Lightweight Photo Paper/Heavyweight Photo Paper/Heavyweight Fine Art Paper/Extra Heavyweight Fine Art Paper/Highest Density Fine Art Paper/платно/Baryta Photo Paper/Photo Paper (черно-бели снимки)/Fine Art Paper (черно-бели снимки)/Photo Paper (печат в широк формат)/Fine Art Paper (печат в широк формат)/поздравителна картичка Многофункционална тава Печатаем диск |
| Поддържани формати хартия | Горна тава (максимален брой) A5/A4/A3/A3+/B5/B4/4"x6"(KG)/5"×7"/7"×10"/8"×10"/9"x13"/11"x14"/10"×12"/12"x12"/Square 5" (127 x 127 mm) Потребителски формат(ширина 89 mm – 329,0 mm, дължина 127 mm – 990,6 mm или 1800 mm) Ръчно подаване (максимален брой) A5/A4/A3/A3+/B4/9"x13"/11"x14"/13"x19"/8"x10"/10"x12"/12"x12" Потребителски формат (ширина 203,2 mm – 330,2 mm, дължина 254,0 mm – 990,6 mm или 1800 mm) Многофункционална тава Печатаем диск 120 x 120 mm Формат на хартията (без бели полета) A5/A4/A3/A3+/B5/B4/4"x6"(KG)/5"×7"/Square 5" (127 x 127 mm)/7"×10"/8"x10"/10"×12"/11"x14"/12"×12"/13"x19"/ |
| Тегло на хартията | Горна тава: обикновена хартия: 64 – 105 g/m2 Оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m Ръчно подаване: оригинална хартия на Canon (максимум): приблиз. 380 g/m, или дебелина на хартията 0,1 ~0,6 mm или по-малко |
| Тип интерфейс - PC / Mac | USB порт B: Hi-Speed USB |
| Свързаност | Протоколи:SNMP/HTTP/TCP/IP(IPv4/IPv6) Интерфейс:USB порт B: Hi-Speed USB Кабелна LAN: Тип мрежа: IEEE 802.3 10base-T/IEEE 802.3u 100base-TX Скорост на предаване на данни: 10Mbps/100Mbps (автоматично превключване) Защита: IEEE 802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) Безжична LAN мрежа Тип мрежа: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b IEEE802.11a Честотна лента: 2,4 GHz Обхват: на закрито 50 m, зависи от скоростта на предаване и условията Сигурност: WPA-PSK(AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) WPA-EAP(AES)* WPA2-EAP(AES)* WPA3-EAP(AES)* * налично IEEE802.1X(EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Поддържани операционни системи | Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 Windows Server 2008 R2 SP16, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 Mac OS OS11.7.10 – OS15 Chrome OS |
| Поддържани мобилни системи | iOS ; Android |
| Софтуер в комплекта | Canon Professional Print & Layout-Налично Adobe Photoshop/Lightroom-Поддържа се само чрез Canon PPL плъгин |
| Източник на захранването | AC 100-240V(50-60Hz) |
| Консумация на енергия | Готовност USB свързване с компютър: приблиз. 1,0W ИЗКЛ.: приблиз. 0,2W Печат при USB връзка към компютър: приблиз. 16W Готовност (всички портове са свързани) : приблиз. 2,4W Време до влизане в режим на готовност : приблиз. 3 min 34 s |
| Работна среда | Температура: 5 до 35ºC, Влажност: 10 до 90% |
| Размери (Ш x В x Д) | приблиз. 639 x 379 x 200 mm |
| Тегло | 14.4 кг |
Напишете вашето мнение