Regular Price
3 359,80 €
Special Price
2 520,00 €
6 571,20 лв.
4 928,69 лв.
Canon imagePROGRAF GP-2000
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
5255C003AA
Промоцията е валидна до 24-06-2026
Доставка:2-5 работни дни
Реализирайте изключителни възможности за компютърно графично оформление с иновативна технология за печат и водещ в индустрията завършек от 11 цветен 24-инчов широкоформатен принтер.
Създавайте впечатляващи разпечатки на компютърна графика в ярки цветове с 11-цветния широкоформатен принтер на Canon с флуоресцентни възможности. Удобните функции поддържат професионални печатни работни процеси, така че можете да надхвърлите творческите си граници, без да правите компромис с производителността.
Ползи:
- Пигментно мастило LUCIA PRO с пет нови цвята, включително флуоресцентно розово: 11 цвята
- Директен печат: JPG / PDF
- Mаксимална резолюция на печат: 2400dpi
- Mаксимален диаметър на ролката:170mm
| Тип устройство | Мастиленоструен широкоформатен принтер |
| Тип | 11-цветен 44" |
| Метод на печат | Мастилено-струен печат |
| Размер на капката | 4 pl |
| Точност на линията | ±0,1% или по-малко |
| Скорост на печат | 0:59 (бърз) 1:37 (стандартен) Дебела хартия с покритие (A1) 1:37 (стандартен) 3:09 (високо качество) Гланцирана фотохартия (A1) 3:08 (стандартен) 4:40 (високо качество) |
| Резолюция на печат | 2400 x 1200 dpi |
| Памет | 3 GB Слот за разширяване: не |
| Захранване | 100~240VAC; +/-10%, 50-60Hz |
| Работна среда | Температура: 15 ºC до 30 ºC |
| Нива на шум | Налягане Работа: 48 dB (A) (обикновена хартия, стандартен режим, плакат) (измерено по стандарта ISO7779) Готовност: 35 dB (A) или по-малко Мощност Работа: 6,5 Bel или (обикновена хартия, стандартен режим, плакат) (измерено по стандарта ISO7779) |
| Размери (Ш x В x Д) | 1324 x 902 x 1042 mm |
| Тегло | 26 kg |
Напишете вашето мнение