374,00 €
731,48 лв.
Canon скенер imageFORMULA R30
Статус:
С ПОРЪЧКА
SKU:
6051C003AA
Доставка:2-5 работни дни
Canon imageFORMULA R30 е практичен и изключително лесен за използване документен скенер, създаден за малък бизнес и споделени офис пространства. Устройството позволява незабавно сканиране без необходимост от инсталиране на драйвери или софтуер – просто свържете компютър или лаптоп и започнете работа. Благодарение на интуитивната си работа и надеждна производителност, R30 е идеално решение за среди, в които скенерът се използва от различни потребители и е необходим бърз и лесен достъп до дигитализация на документи.
Трансформирайте процесите на сканиране с лесния за използване imageFORMULA R30. Просто свържете компютъра или лаптопа си към скенера и започнете да сканирате – толкова е лесно! Няма нужда да инсталирате драйвери или софтуер. R30 е идеалното лесно решение за малък бизнес или споделено офис пространство, където скенерът трябва да бъде достъпен от различни хора.
Ползи:
- 25 страници в минута
- 50 ipm скорост на сканиране
- 60 листа капацитет на автоматично подаващо устройство за документи
- Лесна употреба
| Тип скенер | Настолен скенер с подаващо устройство |
| Сканиращ сензор | CIS (Contact Image Sensor) |
| Източник на светлина | 1-редов CMOS CIS сензор |
| Страна на сканиране | Отпред/Отзад/Двустранно |
| Интерфейс | USB 2.0, Hi-Speed USB |
| Автоматично подаващо устройство: | Да |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Скорост на сканиране (цветно) | 9 ppm/19 ipm |
| Скорост на сканиране (черно-бяло) | 25 ppm/50 ipm |
| Изходен режим | Цветно, нива на сивото, черно-бяло |
| Спецификации на документите | Ширина 50,8 – 216 mm; Дължина 54 – 356 mm; Дебелина 0,04 – 0,25 mm; Сканиране на визитни картички Ширина: 50 – 55 mm, дължина: 85 – 91 mm, дебелина: 128 mm; Сканиране на пластмасови карти Ширина: 86 mm, дължина: 54 mm, дебелина: по-малко от 1,4 mm; Могат да се сканират ембосирани карти. Брой за зареждане: 3 неембосирани карти, 1 ембосирана карта; Разделяне на хартията; Реверсираща разделителна ролка; Капацитет за подаване на документи 60 листа (80g/m²) |
| Специални функции | Вградена технология „включи и сканирай“, автоматично разпознаване на цвят, автоматично разпознаване на размера на страницата, автоматична разделителна способност, изглаждане на фона, удебеляване на символи, отстраняване на цвят/подобряване на цветове, коригиране на изкривяване, разпознаване на едновременно поемане на два листа, подчертаване на ръбове, ротация на изображението, редуциране на ефекта „моаре“, предварително сканиране, предотвратяване на прозирането/отстраняване на фона, пропускане на празни страници, подобряване на текст, разпознаване на ориентацията на текст, триизмерна корекция на цветовете |
| Софтуер и управление на принтер | Вграден CaptureOnTouch Lite |
| Захранване | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Размери (Ш x В x Д) | Затворена тава: 293*251*245 mm Отворена тава: 293*600*382 mm |
| Тегло | Приблиз. 3,0 kg |
Напишете вашето мнение